کد خبر 372369

فوت مشکوک تازه عروس بعد بازگشت از ماه عسل

۱۰ سال با همسرم همکار بودم و حدود یک هفته قبل با هم ازدواج کردیم و ماه عسل را چند روزی به گرجستان رفتیم

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، ساعت 13 روز گذشته (17 تیر 98) مأموران عملیات کلانتری 133 شهرزیبا در جریان فوت مشکوک زن جوانی در محدوده این کلانتری قرار گرفتند و با حضور در محل و تأیید فوت این خانم، بازپرس کشیک قتل پایتخت را نیز در جریان موضوع قرار دادند.  

با توجه به مشهود بودن آثار ضرب و جرح بر روی سر این خانم جوان، پرونده‌ای تشکیل و بازجویی‌های اولیه از شوهر متوفی انجام شد.

مظنون 39 ساله پرونده به مأموران گفت: 10 سال با همسرم همکار بودم و حدود یک هفته قبل با هم ازدواج کردیم و ماه عسل را چند روزی به گرجستان رفتیم.

وی افزود: بعد از اتمام سفر،  به تهران بازگشتیم که با تهیه این خانه، قصد بازسازی آن را برای ادامه زندگی داشتیم. 

متهم این پرونده درباره نحوه مرگ همسرش نیز به مأموران گفت: همسرم به سرویس بهداشتی مراجعه کرده بود که صدای زمین خوردن او را شنیدم و حین رفتن به بالای سرش، دیدم از حال رفته و سرش به شیر آب خورده است.

وی ادامه داد: همسرم روی کف توالت افتاده بود که من او را بیرون کشیدم و سریعاً با اورژانس تماس گرفتم که با رسیدن آنها مشخص شد همسرم فوت شده است.

سرهنگ سرافراز احمدی؛ رئیس کلانتری 133 شهرزیبا با اعلام این خبر گفت: با نظر بازپرس کشیک قتل پایتخت، جسد برای تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای مشخص شدن زوایای پنهان احتمالی ماجرا در جریان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر