کد خبر 372248

آخرین جزئیات تیراندازی پلیس در محدوده خیابان وفاآذر

رئیس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا از دستگیری دو متهم که یکی از آن‌ها به تازگی بعد از ۱۲ سال از زندان آزاد شده بود در رابطه با سرقت لوازم خودروی تهرانی‌ها خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، سرهنگ سرافراز احمدی در تشریح این خبر بیان داشت: شب گذشته طی تماس‌های شهروندان با سامانه ۱۱۰ پلیسی عوامل عملیات کلانتری در جریان یک فقره سرقت لوازم خودرو در محدوده خیابان وفاآذر قرار گرفتند که براساس دیده‌های شهود سارقان سوار بر پراید سفیدرنگ سرقت را مرتکب شده بودند.

در ادامه ماموران سریعا به محل اعزام شدند که در خیابان وفاآذر به یک دستگاه پراید سفیدرنگ مشکوک می‌شوند و با صدور دستور ایست راننده این خودرو به سرعت از محل دور می‌شود که سریعا عوامل عملیات کلانتری نیز به تعقیب و گریز با این خودرو می‌پردازند در حالیکه مشخص بود دو نفر سرنشین داخل آن هستند.

متهمان همچنان به دستور ایست ماموران بی توجه بودند تااینکه عوامل عملیات کلانتری مجبور به تیراندازی هوایی می‌شوند و حتی یک تیر نیز به لاستیک خودرو می‌زنند، اما متهمان همچنان بی توجه به این موضوع به رانندگی خود ادامه می‌دهند تا اینکه لاستیک خودرو در میانه اتوبان آتش می‌گیرد و بعد از آن متوقف می‌شود.

ماموران موفق به دستگیری هر دو متهم شدند که با دلالت به کلانتری مشخص شد یکی از آن‌ها به تازگی از زندان آزاد شده بود و قبل از این نیز ۱۲ سال به اتهام‌های متفاوت مانند سرقت خودرو و منزل تحمل کرده و همدست او نیز سابقه دار بود.

با توجه به این موضوعات خودروی متهمان تحت بررسی قرار گرفت و تعدادی لوازم صوتی مربوط به خودرو به همراه دو دستگاه لپ تاپ سرقتی و دو کیف زنانه که به نظر می‌رسید صاحبان خودرو‌ها داخل آن جا گذاشته بودند از متهمان کشف و ضبط شد.

سرهنگ احمدی در انتها بیان داشت: شهروندان عزیز برای شناسایی اموال خود می‌توانند به کلانتری مراجعه کنند و توصیه می‌شود به هیچ عنوان اموال ارزشمند خود مانند کیف پول و مدارک، موبایل و لپ تاپ خود را داخل خودرو جا نگذارید تا به این شکل از تیررس سارقان لوازم خودرو در امان بمانید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری