کد خبر 371113

ورود دستگاه قضایی به پرونده آتش‌سوزی هتل آسمان

دستورهای قضایی لازم برای پیگیری حادثه آتش‌سوزی هتل آسمان شیراز صادر شده است. این سخنان رئیس کل دادگستری فارس از ورود دستگاه قضایی به این موضوع سخن گفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، هتل در حال ساخت آسمان شیراز ساعت حوالی ۱۱ شنبه ۱۲ مردادماه آتش گرفت که تا لحظه انتشار این خبر، تلاش امدادگران برای خاموش کردن آتش ادامه دارد.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری فارس در این باره گفت: اولویت مجموعه قضایی در این حادثه،‌همکاری با نهادهای دیربط در راستای مدیریت بحران است.

وی با بیان اینکه از ساعات اولیه بروز حادثه معاونین دادستان شیراز در راستای انجام مسئولیت های قضایی در محل حادثه حضور داشته اند گفت: با هماهنگی مقام قضایی دستورهایی در جهت تخلیه منازل و هتل های مجاور و انتقال گردشگران به نقاط امن صادر شده است و نیروهای انتظامی امنیت اماکن تخلیه شده را بر عهده گرفته اند.

وی تصریح کرد : پس از سپری شدن ساعات بحرانی و با تشکیل پرونده قضایی و پیگیری های کارشناسی، ابعاد حادثه آتش سوزی این هتل بررسی خواهد شد.

محل انباشت بیش از ۲ هزار تشک در طبقه منفی ۲ هتل آسمان شیراز دچار حریق شد که تا لحظه مخابره خبر، همچنان می سوخت.

بنا بر اعلام محمد هادی قانع مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، به دلیل اشتباه و انبارکردن بیش از ۲ هزار تشک فنری در طبقه منفی ۲ در کنار مواد قابل اشتعال مانند گازوئیل، تینر و کپسول گاز این حادثه ایجاد شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری