کد خبر 369474

خودکشی بعد از قتل عام خانوادگی

مرد خشمگین بعد از قتل همسر و دختر جوانش در خانه خود را حلق آویز کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، بعدازظهر جمعه مأموران کلانتری شهید مصطفی خمینی در جریان وقوع قتلی در محله مرتضی‌گرد قرار گرفتند.

مأموران با حضور در محل حادثه با دو جسد مواجه شدند؛ یکی از اجساد مربوط به زنی ۴۲ ساله بود که با ضربه تبر به گردنش در حمام خانه به قتل رسیده و جسد دیگر نیز متعلق به مردی ۵۷ ساله بود که در طبقه اول خانه پیدا شد.

عوامل پلیس در تحقیقات ابتدایی متوجه شدند مرد میانسال پس از قتل همسر و حمله به دخترش در حمام خانه، خود را با پارچه از چارچوب در آویزان کرده و به زندگی‌اش پایان داده است.  دختر ٢٠ ساله خانواده نیز که در اثر حمله پدرش مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد جان باخت.

مأموران در گام بعدی تحقیقات به سراغ پسر ۱۷ ساله خانواده رفتند؛ این پسر در اظهاراتش گفت: ما اتباع افغانستانی هستیم و از مدتی پیش در این خانه سکونت داریم. در طبقه زیرزمین کارگاه مبلی وجود دارد که من در آنجا مشغول کارهستم امروز برادر پنج‌ساله‌ام خبر داد که پدر و مادرمان در حال مشاجره هستند. بسرعت به طبقه اول رفتم اما با جسد بی‌جان و حلق‌آویز شده پدرم مواجه شدم.

این پسر مدعی بود که پدرش سال‌ها مشکل اعصاب و روان داشته و همیشه با مادرش درگیر بوده و او را تهدید به قتل می‌کرده است.

مأموران پلیس طی گام بعدی تحقیقات به سراغ دیگر فرزند این خانواده که پسری ۱۰ ساله بود، رفتند.

او نیز در اظهاراتش گفت که مادرش هنگام درگیری به سمت حمام فرار کرده، خواهر ۲۰ ساله‌اش هم آن زمان در حال استحمام بوده، اما پدرش با تبر به سمت حمام رفته و پس از قتل مادرش به سمت خواهرش حمله‌ور شده است.

در دیگر تحقیقات صورت گرفته از اعضای این خانواده مشخص شد که قرار بوده مراسم عروسی دختر جوان این خانواده چند روز دیگر برگزار شود و حتی کارت عروسی نیز پخش شده بود.

سرگرد رضا اسلام‌نژاد رئیس کلانتری شهید مصطفی خمینی با تأیید وقوع این حادثه گفت: قاتل و همسرش حدود ۲۲ سال با یکدیگر زندگی مشترک داشتند و این خانواده هفت عضو دارد.

به گفته وی، مراتب پرونده به مقام قضایی اعلام شده و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر