کد خبر 364452

جزییات تازه از قتل وکیل حسین هدایتی

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: میزان افراد بازداشت شده در حاشیه پرونده قتل وحید حاجیان قابل توجه بوده و پلیس اخیراً در این پرونده به نقاط خوبی رسیده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سردار علیرضا لطفی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده قتل وحید حاجیان، گفت: این پرونده مظنونان مختلفی دارد و به دلیل وجود این مظنونان مختلف، حوزه دستگیری‌ها در این پرونده قابل توجه بوده است. 

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در این پرونده اخیراً به نقاط خوبی رسیدیم و یقیناً حل و فصل می‌شود.

وحید حاجیان؛ وکیل دادگستری شامگاه چهار اردیبهشت ۹۸ در پارکینگ دفتر وکالتش در خیابان کامرانیه جنوبی با شلیک چندین گلوله به قتل رسید.

حسین هدایتی در جلسات محاکمه خود از وحید حاجیان به عنوان فردی نامبرده بود که ۵۰ میلیارد را بالا کشیده و تهدید کرده اگر نامش را بیاروند، شکایت می‌کند.

اسدالله مسعودی‌مقام؛ قاضی رسیدگی‌کننده به پرونده‌ حسین هدایتی نیز درباره به قتل رسیدن حمید حاجیان وکیل دادگستری گفته بود: این فرد در معرض اتهام قرار داشت و حکم جلب او صادر شده بود.

مسعودی‌مقام خاطرنشان کرد: حسین هدایتی برای تحقیق در پرونده قتل وحید حاجیان به دادسرای امور جنایی احضار شد اما افراد مختلفی در این پرونده هستند و باید از آنها تحقیق شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر