کد خبر 363027

جاده مرگ باز هم قربانی گرفت

مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: ظهر امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو ۴۰۵در محور ساحلی دیر به بردخون یک نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حسین ناظمیان‌پور گفت: ساعت13:15 امروز یک دستگاه خودرو پژو 405 در محور بردخون به دیر حوالی روستای «نرکوه» واژگون شد.

مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با بیان اینکه این خودرو چهار سرنشین داشته است،افزود: به محض اطلاع از این حادثه سه دستگاه آمبولانس از دیر ، بردخون و دروداحمد به منطقه اعزام شدند.

وی با اعلام اینکه در این حادثه یک نفر جان باخت، بیان کرد: سه سرنشین دیگر نیز مصدوم شدند که به وسیله سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان اعزام شدند.

ناظمیان پور یادآور شد: مصدومین این حادثه از نواحی سر، صورت و اندام‌ها دچار تروما شده بودند که حال دو مصدوم وخیم گزارش شده است.

وی یادآور شد: در سه ماهه نخست سال جاری در مسیر ساحلی دیر به بردخون  28 مورد تصادف و واژگونی خودرو با 46 مصدوم و هفت نفر فوتی اتفاق افتاده است که از این حیث این محور کشنده‌ترین جاده طی این مدت در شهرستان دیر بوده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری