کد خبر 361951

تصادف کامیون با اتوبوس در کاشان

برخورد یک دستگاه کامیون و اتوبوس از شرکت روان سیر مقصد تهران به اصفهان در محور نطنز به کاشان یکشنبه شب به مرگ راننده اتوبوس و مصدومیت چهار تن دیگر منجر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: این حادثه ساعت ۲۰ و ۱۴ دقیقه در چهار کیلومتری بعد از سرآسیاب رخ داد که سه واحد امدادی از اورژانس و هلال احمر به محل اعزام شدند.

غفور راستین افزود: در این سانحه راننده ۵۶ ساله جان باخت و ۶ نفر از سرنشینان این اتوبوس بین شهری شامل چهار مرد ۴۰ تا ۴۸ ساله و دو خانم ۲۹ و ۵۱ ساله نیز دچار مصدومیت از نواحی مختلف بدن شدند.

وی ادامه داد: این مصدومان پس از دریافت خدمات اولیه درمانی در محل برای تکمیل مراحل درمان به بیمارستان فاطمیه بادرود منتقل شدند.

شهرستان ۴۷ هزار نفری نطنز در فاصله نزدیک به ۱۲۵ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

۲۰ پایگاه اورژانس شامل ۱۳ پایگاه جاده‌ای و هفت پایگاه شهری با ۴۰ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۲ دستگاه موتور آمبولانس در کاشان خدمات رسانی می‌کنند.

استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه شامل ۳۹۹ کیلومتر آزاد راه، یکهزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزاد راه است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری