کد خبر 361719

سقوط مرگبار سارق از طبقه دوم دادسرا

پسری جوان که از طبقه دوم یکی از دادسراهای تهران پایین پریده بود، جان سپرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق،  این پسر جوان دیروز از طبقه دوم دادسر به پایین پرید. برخی از شاهدان انگیزه او از این اقدام را فرار عنوان کردند. او که متولد سال 61 بود، حوالی ظهر جمعه گذشته، زمانی ‌که در خانی‌آباد قصد سرقت یک خودروی پراید را داشت از سوی مأموران گشت کلانتری دستگیر شد.

ماجرا از این قرار بود که مأموران در حال گشت در محدوده استحفاظی خود بودند که متوجه درگیری دو نفر در یک خودروی پراید شدند. بنابراین مداخله کردند و پس از دستگیری دو نفر مشخص شد راننده فردی را که در صندلی عقب خودرو بود زخمی کرده است. در بررسی‌های اولیه مشخص شد راننده درواقع سارق است و فردی که در صندلی عقب نشسته بود فرزند مالک ماشین است که وقتی متوجه قصد متهم برای سرقت خودرو شده، با سارق درگیر شده و سارق او را با چاقو زخمی کرده است.

به‌این‌ترتیب متهم دستگیرشده به کلانتری منتقل و در تحقیقات دقیق‌تر مشخص شد او در حال عبور از حاشیه اتوبان بوده که متوجه شده خودروی پرایدی درحالی‌که روشن است در حاشیه اتوبان پارک شده و ظاهرا کسی داخل آن نیست. به‌این‌ترتیب با انگیزه سرقت سوار خودرو ‌شده و در اتوبان حرکت ‌کرده، اما هنوز 200 متر از حرکت خودرو نگذشته بوده که پسر مالک خودرو که در صندلی عقب دراز کشیده بوده متوجه ‌شده کسی که پشت فرمان است پدرش نیست، به همین دلیل با سارق جوان درگیر ‌شده و در پی آن سارق او را با چاقو زخمی کرده و در همین بین هم مأموران از راه ‌رسیده و به ماجرا خاتمه ‌داده‌اند.

در ادامه پرونده‌ای تحت عنوان سرقت و ضرب‌وجرح عمدی تشکیل و همچنین در تحقیقات مشخص ‌شد پسر جوان از سارقان سابقه‌دار است که پیش از این نیز با اتهامات مشابه دستگیر شده بود. این پسر جوان روز گذشته برای رسیدگی قضائی به پرونده تشکیل‌شده به دادسرا منتقل شد. این متهم در اولین جلسه تحقیق قضائی اظهارات اولیه خود را بار دیگر تکرار کرد و پس از آن به دستور بازپرس پرونده برای ادامه تحقیقات قرار بود در اختیار مأموران قرار گیرد، ازاین‌رو سرباز بدرقه کلانتری در پی تکمیل مراحل و اخذ دستور بود که ناگهان متهم از فرصت استفاده و خود را از طبقه دوم به پایین پرت کرد. پس از آن مأموران اورژانس بر بالین این جوان حاضر شدند، ولی با توجه به شرایط او اقدامات انجام‌شده مؤثر واقع نشد و او جانش را از دست داد.

یکی از شاهدان عینی ماجرا دراین‌باره گفت: مأموری که او را آورده بود، برای گرفتن پرونده رفته بود که ناگهان این مرد از لبه نرده بالا رفت و پایین پرید، شاید می‌خواست فرار کند، واقعا معلوم نیست چرا این کار را کرد.

بنا بر این گزارش، تحقیقات دراین‌باره همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری