کد خبر 356060

پیگیری کودک آزاری در مرند

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با اشاره به پیگیری کودک آزاری در مرند توسط این اداره کل گفت: شدت کودک آزاری به اندازه‌ای بود که دختربچه به کما رفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، محسن ارشدزاده با اعلام این خبر اظهار داشت: این کودک آزاری روز جمعه اتفاق افتاد و پدر معتاد دختر بچه سه ساله خود را به اندازه‌ای مورد ضرب و شتم قرار داده بود که دختر بچه‌ها به کما رفت.

وی با اشاره به اینکه این کودک آزاری در یکی از روستاهای شهرستان مرند در یامچی اتفاق افتاد، ادامه داد: این دختر بچه سه ساله به جهت طلاق پدر و مادرش نزد پدر زندگی می‌کرد و روز جمعه این اتفاق افتاده است.

ارشدزاده در خصوص وضعیت این دختربچه نیز گفت: خوشبختانه کودک از دیروز هوشیاری خود را به دست آورده است ولی پدرش تحت تعقیب است.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان اینکه منتظر ترخیص این دختربچه از بیمارستان هستیم تا تحویل بهزیستی داده شود، گفت: اجازه نمی‌دهیم این دختربچه دیگر پیش پدرش سنگدلش بماند.

وی در خصوص جزئیات کودک آزادی این دختربچه مرندی نیز گفت: فعلاً منتظر نظر پزشکی قانونی هستیم و تا مشخص نشدن نظر آنها نمی‌توانیم اظهار نظری در این خصوص داشته باشیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    مکارم اخلاقی دیگه داره موج میزنه!