کد خبر 351732

اسیدپاشی به صورت تازه عروس

معاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اسیدپاشی خبر داد که به روی صورت همسرش اسید پاشیده بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، 11 اردیبهشت 98 خانمی در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی 110 اعلام داشت همسرش پس از اسیدپاشی به صورت وی،  متواری شده که پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری 138 جنت‌آباد به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

شاکی با حضور در اداره 16 پلیس آگاهی به کارآگاهان، گفت: ساعت 21 یازدهم اردیبهشت 98 با همسرم یاسر در منزل در حال صحبت بودیم و از آنجا که با هم بر سر موضوعاتی اختلاف شدید داشتیم، آن شب نیز گفت‌وگوی ما منجر به مشاجره شدید شد که همسرم اقدام به پاشیدن اسید به صورتم کرد و به همین دلیل دچار مصدومیت از ناحیه صورت و دست شدم.

وی افزود: همسرم بعد از این اتفاق، بلافاصله از منزل متواری شد؛ او بیکار است و به مواد مخدر شیشه نیز اعتیاد دارد.

در ادامه تحقیقات و با اظهارات شاکی و بررسی بانک اطلاعات پلیس مشخص شد یاسر دارای سابقه کیفری در رابطه با موادمخدر است.

در مراحل رسیدگی به پرونده، طی اقدامات پلیسی محل تردد وی در محدوده خیابان ولیعصر (عج) مورد شناسایی قرار گرفت و یاسر با هماهنگی مقام قضایی متهم در تاریخ 16 اردیبهشت 98 طی یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شد.

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: یک سال پیش با همسرم ازدواج کردم، چند روز قبل از حادثه اسید تهیه کرده بودم که ناگهان با همسرم وارد مشاجره شدم و در همین هنگام به صورت وی اسید پاشیدم.

وی افزود: به دلیل اختلاف شدید و بیکاری و اعتیاد به موادمخدر همیشه با همسرم درگیر بودم.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی؛ معاون مبارزه جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به اسیدپاشی، متهم با صدور قرار قانونی توسط مقام قضایی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر