کد خبر 351112

جمع‌آوری ۱۷معتاد متجاهر و پرخطر

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از جمع‌آوری ۱۷معتاد متجاهر و پرخطر و دستگیری ۷نفر توزیع‌کننده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سرهنگ جهانبخش صیادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت : در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و جلب رضایت عمومی مردم، طرح تشدید فعالیت های انتظامی و جمع‌آوری معتادان پرخطر به مدت 24 ساعت با محوریت پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با بهره‌گیری از توان انتظامی و عملیاتی باقدرت و جدیت اجرا شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان دشتی افزود : طی عملیات‌های انجام شده تعداد هفت نفر خرده‌فروش و توزیع‌کننده موادمخدر دستگیر و تعداد 17 نفر معتاد متجاهر نیز از سطح شهر جمع‌آوری و تحویل کمپ ترک اعتیاد شدند.

وی بیان کرد: از دیگر دستاوردهای این طرح، انهدام شش باند خرده‌فروشی و استعمال موادمخدر ، توقیف چهار دستگاه خودرو و موتورسیکلت می‌باشد.

صیادی با اشاره به رضایت‌مندی مردم از اجرای این طرح از همکاری صمیمانه مردم تشکر کرد و گفت: چنین طرح‌های امنیتی در طول سال ادامه خواهد داشت و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک، به‌ویژه در زمینه توزیع انواع موادمخدر، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری