کد خبر 350655

شوکوتریاک به آمریکا نرسید

جانشین پلیس پیشگیری فاتب از دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر که قصد داشتند تریاک را در بسته‌های شکلات به آمریکا و در یک چمدان به انگلیس پست کنند، خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا ، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای گفت: روز گذشته مردی جوان به اداره پست چهارراه لشگر مراجعه و تقاضای ارسال بسته پستی حاوی چند بسته شکلات تلخ را به آمریکا کرد که کارکنان اداره پست به رفتار عجیب این مرد مشکوک و موضوع را به کلانتری 112 ابوسعید اطلاع دادند.

وی توضیح داد: با اعزام تیمی از ماموران کلانتری به محل مشخص شد که این فرد به طرز ماهرانه‌ای در بسته‌ها، تریاک آب شده را به شکل شکلات تلخ جاسازی کرده است.

وی با اشاره به پرونده‌ای دیگر اظهار کرد: در مورد دیگر نیز با اعلام کارکنان اداره پست، مبنی بر اینکه فردی با مراجعه به اداره پست چهارراه لشگر تقاضای ارسال یک چمدان به کشور انگلستان را کرده است، ولی چمدان مشکوک به نظر می‌رسد، تیمی از ماموران کلانتری 112 ابوسعید در محل حاضر و در بررسی‌های تخصصی مشخص شد که متهم به طرز ماهرانه در داخل بدنه چمدان مقدار 650 گرم تریاک را جاسازی کرده است و قصد انتقال این چمدان را به کشور انگلستان دارد.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه متهمان هر دو پرونده دستگیر شدند، گفت: این افراد به همراه مواد مخدر کشف شده به کلانتری منتقل شده‌اند و در تحقیقات بعدی به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

به گفته سرهنگ موقوفه‌ای، هر دو قاچاقچی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته‌اند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری