{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 347321

دادستان شهربابک گفت: جسد سه نفر از اعضای یک خانواده که بر اثر سقوط خودروی وانت پیکان به آبگیر سد شهربابک جان خود را دست دادند از آب بیرون آورده و به پزشکی قانونی تحویل شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، یک دستگاه وانت پیکان ظهر روز گذشته ساعت ۱۴:۳۰ در مسیر جاده روستای بادامستان شهربابک نرسیده به این روستا از راه منحرف شده و به آبگیر سد سقوط کرد که سه نفر را به کام مرگ کشید.

ایمان شهسواری دادستان شهربابک گفت: در گزارش اولیه مردم محلی اطلاع دادند که جسد یک زن روی آب دیده شده و هیچ اطلاعی از وجود خودرو در آب نبود که بعد از بررسی انجام شده و با مشاهده لباس یک بچه روی آب مشخص کرد احتمال وجود یک ماشین در آب است و بعد از تجهیز و استقرار تیم غواصی مشخص شد یک وانت پیکان در آب است که احتمال آن می‌رفت سرنشینان این ماشین از اهالی رفسنجان و مسافر شهرستان بوده‌اند که بعد از چهار ساعت هویت افراد غرق شده مشخص شد.

مرگ 3 عضو یک خانواده در سقوط خودرو به سد (+عکس)

وی با بیان اینکه هنوز دلیل اصلی سقوط ماشین به پایین دره و آبگیر سد مشخص نیست، عنوان کرد: جان‌باختگان از یک خانواده چهار نفره بوده‌اند که یک کودک خردسال و زن و شوهر در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند‌.

دادستان شهربابک افزود: بلافاصله بعد از اطلاع وقوع حادثه چند اکیپ امدادی از ماموران هلال احمر، اورژانس، آتش‌نشانی و پلیس به محل اعزام شدند که بعد از بیرون آوردن جسد یک زن از آب و تجهیز و استقرار اکیپ غواصی هلال احمر شهرستان این اکیپ تا ساعت هشت شب به دنبال اجساد جان‌باختگان بوده‌اند.

شهسواری بیان داشت: بعد از استقرار اکیپ غواصی هلال احمر شهرستان شب گذشته با نیروی دریایی ارتش برای فرستادن اکیپ مجهز غواصی مکاتبه و هماهنگی‌های لازم صورت گرفت که از بندرعباس تیم غواصی نیروی دریایی ارتش به شهرستان فرستاده شود و یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه لودر هماهنگ شده که در صورت پیدا نشدن اجساد جان‌باختگان برای تخلیه آب سد خاکبرداری از حاشیه سد انجام شود و همچنین سه دستگاه جرثقیل برای بیرون آوردن ماشین در محل حاضر شد.

وی ضمن اشاره به ایمن نبودن جاده‌های روستایی شهرستان گفت: این جاده روستایی با عرض کم فاقد گاردریل و شانه خاکی مناسب است که می‌تواند موجب بروز چنین حوادثی شود.

دادستان شهربابک خاطرنشان کرد: در نهایت بعد از ساعت‌ها تلاش تیم غواصی هلال احمر شهرستان صبح امروز ساعت 10 و 30 دقیقه اجساد دو تن دیگر از جان‌باختگان نیز از آب بیرون آورده و برای اقدامات لازم به پزشکی قانونی شهرستان منتقل شدند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری