کد خبر 344228

آزادی جوان ۲۳ساله از چنگال گروگان گیران

جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از آزادی جوان ۲۳ساله از چنگال گروگان گیران و شناسایی ربایندگان توسط پلیس شهرستان خاش خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سردار احمد طاهری گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه چهارم فروردین ماه جاری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در یکی از روستا‌های حاشیه شهرستان خاش بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی به آدرس اعلامی اعزام شدند.
وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد سه مرد جوان با سرو صورت پوشیده و مسلح به سلاح کلاش با مراجعه به درب منزل فرد ربوده شده وی را با تهدید سوار یک دستگاه پژو ۴۰۵ کرده و به سرعت از محل متواری شدند.
این مقام انتظامی گفت: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان اجرا و در ادامه تحقیقات مشخص شد گروگانگیری به دلیل اختلافات مالی قبلی صورت گرفته است.
طاهری ابراز داشت: با توجه به اینکه با اقدامات فنی و تخصصی پلیس، آدم ربایان شناسایی شدند، این افراد با اطلاع از شناسایی شدنشان، عرصه را برخود تنگ دیده و روز گذشته گروگان را در یکی از خیابان ن.‌های سطح شهر خاش رها کردند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: فرد ربوده شده صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت و باتوجه به سرنخ‌های به دست آمده دستگیری عاملان جرم در دستور کار پلیس قرار دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر