کد خبر 341166

تعداد مصدومین آتش‌سوزی ایران چسب به ۹نفر افزایش یافت

آتش‌سوزی در شرکت ایران چسب در حالی ادامه دارد که تعداد مصدومین حادثه به ۹نفر افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، آتش در شرکت ایران چسب در حالی همچنان زبانه می‌کشد که تعداد مصدومین این حادثه از 5 نفر به 9 نفر افزایش یافته و بنا به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری، تا اطفاء حریق زمان زیادی باقیمانده است.

حسینی روابط عمومی اورژانس استان قزوین در گفت‌وگویی با تایید خبر افزایش تعداد مصدومین، عنوان کرد: از این تعداد 4 نفر به صورت سرپایی درمان و 5 نفر نیز برای درمان به بیمارستان شهید رجایی قزوین اعزام شده‌اند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری نیز با بیان اینکه حریق همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: آتش تحت کنترل است و امیدواریم بتوانیم به زودی آن را اطفاء کنیم.

وی با بیان اینکه امکان اطفاء حریق در کوتاه مدت وجود ندارد، افزود: مخازنی در شرکت وجود دارد که امکان تغییر مکان آن وجود ندارد و حتی در صورت تلاش برای تغییر وضعیت این مخازن، امکان انفجار و افزایش خسارت وجود دارد.

مهدیخانی تصریح کرد: با توجه به شرایط شرکت و این مخازن راهی جز خنک‌سازی و سوختن مواد داخل این مخازن وجود ندارد.

وی از حضور اکیپ‌های آتش‌نشانی و امدادی از شهرستان‌های بویین‌زهرا، آبیک، تاکستان، قزوین و شهرهایی همچون محمدیه و بیدستان خبر داد و عنوان کرد: با توجه به شرایط حتی در صورت خاموشی آتش تا پایان شب، اکیپ‌هایی برای کنترل تا صبح در محل حاضر خواهند بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری در پایان یادآور شد: آسیبی به شرکت‌های جانبی نرسیده و امیدواریم حجم آتش افزایش نیابد.

گفتنی است از عصر امروز شرکت ایران چسب در شهر صنعتی البرز دچار حریق شد . در لحظات اولیه حریق 1 نفر فوت شده و 5 نفر نیز مصدوم شده بودند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر