کد خبر 338732

خواننده مشهور پاپ: به دستور یک"صدا" دزدی کردم

دستگیری اعضای ۴۷ باند زورگیری، جعل و کلاهبرداری، سرقت خودرو و خانه‌های پایتخت نتیجه عملیات کارآگاهان در هفتمین مرحله از طرح مبارزه با مجرمان در پلیس آگاهی تهران بزرگ بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، در میان متهمان بازداشت شده پسر جوانی دیده می‌شود که خواننده زیرزمینی است. 14 سال است که به غیر از خوانندگی، موسیقی هم کار می‌کند و کنسرت‌هایش نه تنها در ایران بلکه به دوبی و ترکیه هم رسیده است.

پسر جوان که به اتهام تهدید مسلحانه و سرقت بازداشت شده  از جزئیات ماجرا می‌گوید.

به چه اتهامی بازداشت شدی؟

جرم‌های من داستان دارد هم تهدید با اسلحه در کارنامه‌ام دارم و هم سرقت و فروش خودروی عمویم.

تهدید با اسلحه ماجرایش چه بوده؟

شش سالی است که صدایی را می‌شنوم. صدا به من می‌گوید چه کار کنم. حتی صدا به من می‌گوید که چه ترانه‌ای بخوان. مدتی بود که صدا به من می‌گفت اگر می‌خواهی اوضاع بهتر شود باید پدرت را به سفر زیارتی بفرستی. من هم به پدرم گفتم اما او فکر کرد من مواد مصرف می‌کنم و به خاطر توهم شیشه چنین درخواستی از او دارم. برای همین مرا در کمپ ترک اعتیاد بستری کرد، اما فردای آن روز از من تست گرفتند و مشخص شد که اعتیاد ندارم.

فقط صدا می‌شنیدی یا تصویر هم بود؟

اوایل فقط صدا بود. اما این اواخر تصویری جلوی چشمم آمد که تصویر برادر کوچک یکی از دوستان صمیمی‌ام بود. یک روز صدا به من گفت که قصد دارد برای خواهرم ایجاد مزاحمت کند. برای همین اسلحه‌ای را از یکی از شهرهای غربی کشور خریداری کردم و صبح روز حادثه به کمین نشستم. زمانی که او از خانه‌اش بیرون آمد راه را بر او سد کردم و اسلحه را به سمتش گرفتم. او را تهدید کردم و فرار کرد.

ماجرای سرقت چیست؟

یک شب به بهانه میهمانی به خانه عمویم رفتم. صدا به من دستور داد و بازهم به دستور صدا سوئیچ ماشین عمویم را برداشتم و ماشین را سرقت کردم. خودروی سرقتی را که رانا بود در سایت دیوار گذاشتم و آن را فروختم.

به خاطر مشکلات مالی این کار را انجام دادی؟

من وضع مالی خوبی دارم. من کنسرت‌های زیادی اجرا کردم و همه مرا می‌شناسند. به غیر از خوانندگی، آهنگ‌سازی و کارهای دیگری هم انجام می‌دهم و وضع مالی خوبی دارم فقط به دستور صدا این کار را انجام می‌دادم.

 

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر