{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 337809

زنی که برای تنبیه شوهر بداخلاقش دو نفر را اجیر کرده بود، دستش رو شد و به دام قانون افتاد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، فروردین‌ماه مردی به دادسرای ویژه سرقت رفت و با طرح شکایتی از حمله دو مرد قوی‌هیکل که صورت خود را پوشانده بودند به خانه‌ خود خبر داد. با طرح شکایت اولیه، بازپرس شعبه سوم دادسرای ویژه سرقت مسئول رسیدگی به پرونده شد. مرد شاکی در اظهارات خود به بازپرس احمدزاده گفت: من در شرق تهران سکونت دارم و رستورانم در غرب تهران است. آن روز صبح همسرم، فرزندمان را به دکتر برده بود. بعد از رفتن همسر و فرزندم می‌خواستم به حمام بروم که متوجه شدم کسی به در کلید می‌اندازد. فکر کردم همسرم برگشته، برای همین لباس پوشیدم، ولی هنوز از حمام بیرون نیامده بودم که دو مرد قوی‌هیکل با نقاب و چاقو به من حمله کردند. آنها با تهدید چاقو من را به اتاق‌خواب بردند و یکی از آنها چاقو را زیر گلوی من گذاشت و دیگری هم به زور می‌خواست پودری را که می‌گفتند قرص برنج است در دهان من بریزد. مقاومت که کردم، آنها به دستم چاقو زدند و وقتی دیدند حالم بد شده، از خانه بیرون رفتند. بعد از مدتی همسر و فرزندم که آمدند من را که مسموم و مجروح بودم به بیمارستان بردند، ‌درحال‌حاضر 50 میلیون طلا و جواهرات همسرم سرقت شده است.

با شروع تحقیقات، تصاویری از مهاجمان در دوربین‌های مداربسته اطراف محل سرقت به دست آمد و مشخص شد دو نفر با استفاده از خودروی ام‌وی‌ام دست به این کار زده‌اند. در بخش دیگری از تحقیقات با توجه به اینکه سارقان کلید داشتند، احتمال دست‌داشتن یک آشنا در ماجرا به‌عنوان یکی از فرضیات مطرح شد تا اینکه بالاخره چند روز پیش همسر شاکی در بازجویی‌‌های متعدد لب به اعتراف گشود و گفت: آن دو نفر را من اجیر کرده بودم، چون شوهرم به کارش بیشتر از ما اهمیت می‌داد. چندبار از او خواسته بودم خانه را که در شرق تهران بود به غرب تهران ببرد، اما او گوشش بدهکار نبود و هرچه می‌گفتم، زودتر به خانه بیا و به من رسیدگی کن، گوش نمی‌کرد. قبل از عید امسال در آرایشگاه با زنی آشنا شدم و وقتی سر درددل باز شد، او شماره شوهرش را به من داد و گفت او می‌تواند افرادی را به من معرفی کند تا شوهرم را گوشمالی بدهند و او به راه بیاید، قرص برنج را هم من به آنها دادم، ولی قرار نبود این بلاها را سر شوهرم بیاورند. طلاها را هم خودم برداشتم تا به نظر بیاید انگیزه مهاجمان سرقت بوده است.

با اعترافات زن جوان، مردی به نام عباس که از سوی او اجیر شده بود دستگیر و با قبول گفته‌های زن مدعی شد که در ازای 2.5 میلیون به تنهایی این کار را کرده، این در حالی است که طبق اظهارات شاکی و تصاویر دوربین‌های مداربسته، مهاجمان دو نفر بوده‌اند. بنابراین بازپرس پرونده با بازداشت عباس دستور ادامه تحقیقات برای شناسایی متهم دیگر پرونده را صادر کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری