کد خبر 337609

کشف ۱۵۱ کیلوگرم تریاک از خودروی زانتیا

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف ۱۵۱ کیلوگرم تریاک از یک خودروی زانتیا خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سرهنگ محمد بخشنده با اعلام خبر کشف مقادیر قابل توجه تریاک از یک خودروی زانتیا درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با موادمخدر از فعالیت مجرمانه فردی مبنی بر تهیه و توزیع موادمخدر، رسیدگی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد متهم با همکاری همدستش قصد دارد با یک دستگاه خودروی سواری زانتیا محموله موادمخدر را از استان جنوبی کشور خریداری و پس از بارگیری آن را به شهر تهران منتقل کند که کارهای اطلاعاتی برای شناسایی مسیر حرکت خودروی متهمان انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: با ورود خودروی متهم، به بزرگراه قم ـ تهران، مأموران این پایگاه خودوری مذکور را تحت مراقبت قرار داده و پس از مدتی تعقیب، به راننده فرمان ایست دادند اما متهمان به محض مشاهده مأموران در نزدیکی خود، بلافاصله بدون توجه به فرمان پلیس  با سرعت بالایی از محل گریختند.

بخشنده تصریح کرد: پس از مدتی تعقیب و گریز، مأموران برای توقف خودرو چند تیر هوایی شلیک کرده، موفق به توقف خودروی زانتیا شده و ضمن دستگیری راننده و سرنشین آن، خودرو را مورد بازرسی قرار می دهند.

وی با اشاره به کشف 151 کیلو و 800 گرم تریاک در بازرسی از خودرو زانیا، گفت: موادمخدر به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود که متهم برای تحقیقات تکمیلی به پلیس مبارزه با موادمخدر انتقال یافت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر