{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 336403

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری عامل آدم ربایی درکمتر از ۳۸ساعت در عملیات ضربتی پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره آدم ربایی در ۲۵ بهمن ماه سال جاری در یکی از مناطق شهرستان اهواز، با توجه به حساسیت موضوع تیم مجربی از ماموران مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خوزستان تشکیل و تحقیقات خود را آغاز کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد چهار آدم ربا با استفاده از شگرد تصادف ساختگی، فردی به هویت معلوم را ربوده و از بستگانش مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال در قبال آزادی وی درخواست کرده اند.

سردار عباس زاده بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با جرایم جنایی آگاهی خوزستان با اقدامات اطلاعاتی و پیگیری سرنخ‌های به دست آمده و با تلاش شبانه روزی در کمتر از ۳۸ ساعت محل اختفاء عامل اصلی آدم ربایی به هویت"ر-ن" را شناسایی و بدون پرداخت هیچ مبلغی در یک عملیات ضربتی وی دستگیر و فرد ربوده شده بدون کوچکترین آسیبی از محل مخفیگاه آدم ربایان آزاد شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه ۳ نفر از همدستان عامل آدم ربایی شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم افراد سابقه دار و مخلان نظم و امنیت اجازه نخواهد داد این افراد سودجو خللی به امنیت سایر شهروندان وارد کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری