کد خبر 324671

تیراندازی به پلیس در خیابان جمهوری

مرکز اطلاع‌رسانی فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری سه سارق و مجروح شدن سارق چهارم در درگیری با کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم؛ سرهنگ بابک نمک‌شناس با اعلام خبر بازداشت سارقان طی یک تیراندازی در خیابان جمهوری درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: صبح امروز کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با شناسایی گروهی از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار خودرو و محل تردد آنها در خیابان جمهوری، برای بازداشت آنها اقدام کردند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: در این عملیات، یکی از سارقان با استفاده از سلاح کمری همراه خود، اقدام به شلیک گلوله به سمت ماموران کرد که در نهایت توسط پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

وی افزود: با اجرای کامل طرح دستگیری سارقان، دیگر اعضای این گروه نیز که دو مرد و یک زن بودند، دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند، نفر چهارم نیز برای اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شد.

نمک‌شناس تصریح کرد: در زمان دستگیری متهمان، یک دستگاه خودروی مسروقه به همراه یک قبضه سلاح کمری و دیگر آلات و ادوات نظامی کشف شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر