کد خبر 324137

دستگیری ۱۸نفر از یک باند اختلاس کننده

سرپرست پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به دستگیری یک باند با اختلاس ۱۴ میلیارد تومانی اظهار کرد: فرد دستگیرشده در خصوص این پرونده با تبانی یکی از کارمندان بانک و جعل اسناد توانسته بود این مبلغ را دریافت کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد نادربیگی توضیح داد: فردی که کارمند دفترخانه‌ای در استان بوده با جعل سند زمین و املاکی که صاحبان آن‌ها در خارج از کشور بودند، آن‌ها را می‌فروخته است. این فرد تاکنون ۲۲ ملک به مساحت ۲۴ هزار و ۶۵۰ مترمربع در استان را فروخته که ارزش آن‌ها بیش از ۲۰ میلیارد تومان است.

این مسئول خاطر نشان کرد: ۱۸ نفر در ارتباط با این پرونده دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

سرپرست پلیس آگاهی استان البرز به دستگیری کارمند خانم یک نمایندگی شرکت بیمه در استان نیز اشاره کرد و گفت: فرد مورد نظر با همکاری چند نفر دیگر با جعل نسخه‌های پزشکی اقدام به دریافت ۱۱۰ میلیون تومان خسارت از بیمه می‌کرده است.

سرهنگ نادربیگی توضیح داد: این خانم تا کنون برای ۳۷۵ نفر نسخه جعلی صادر کرده است.

سرهنگ نادربیگی با تأکید بر اینکه تاکنون شش نفر دستگیرشده‌اند، گفت: دو نفر از افراد دستگیرشده اقدام به ساخت مُهر کرده‌اند و ۱۰ مُهر جعلی از آن‌ها کشف و ضبط‌ شده است.

وی در ادامه از دستگیری یک باند سرقت لوازم خودرو خبر داد و گفت: چهار نفر دستگیرشده‌اند، محدوده‌ای که آن‌ها سرقت می‌کرده‌اند کمالشهر، کیانمهر، گلشهر و حصارک بوده است.

سرپرست پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به اینکه متهمان به ۲۷۰ فقره سرقت اعتراف کرده‌اند، گفت: ۱۷۶ نفر مالباخته نیز تاکنون شناسایی‌شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر