کد خبر 323715

قتل زن جوان در زیرزمین

زن جوان که در زیرزمین یک آپارتمان در شرق تهران سکونت داشت، به قتل رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، ساعت 23 پنجشنبه مورخ 29 آذر 97، مأموران کلانتری 136 فرجام در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند، زن حدوداً چهل ساله‌ای در زیرزمین یک آپارتمان در خیابان هنگام به قتل رسیده است.

دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

تیم جنایی با حضور در صحنه جرم، با جسد چاقو خورده مقتول در یک خانه (زیرزمین آپارتمان مسکونی) مواجه شدند، بررسی بیشتر نشان داد قاتل یا قاتلان علاوه بر حمله به مقتول با چاقو، وی را خفه نیز کرده‌اند و حدود دو روز از مرگ مقتول می‌گذرد.

کارآگاهان در نخستین گام سراغ برادر مقتول رفتند که وی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: خواهرم مدتی بود که با همسرش زندگی نمی‌کرد؛ وی پاسخگوی تماسهای من و اعضای خانواده نبود به همین جهت نگران شدم و به خانه وی مراجعه کردم، اما باز هم پاسخگو نبود که در نهایت موضوع را به پلیس و آتش‌نشانی گزارش دادم و پس از گشودن در خانه با جسد خواهرم مواجه شدیم.

در نهایت جسد مقتول با دستور قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی و بازداشت متهم یا متهمان این پرونده ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر