کد خبر 323168
فرمانده انتظامی استان کرمان:

۵۶۴کیلوگرم تریاک در درگیری مسلحانه پلیس کهنوج کشف شد

فرمانده انتظامی استان کرمان از ناکامی قاچاقچیان در انتقال ۵۶۴کیلو تریاک به مرکز کشور در درگیری مسلحانه پلیس کهنوج با سوداگران مرگ خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، سردار رضا بنی اسدی فر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر کهنوج با انجام کار اطلاعاتی از قصد سوداگران مرگ برای انتقال یک محموله موادمخدر به مرکز کشور از طریق محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: ماموران در محور کهنوج-فاریاب به دو دستگاه خودرو مشکوک و به آنها دستور ایست دادند که سرنشینان خودروها بدون توجه به فرمان ایست پلیس، پس از تیراندازی به سوی ماموران، از محل متواری شدند که در عملیات تعقیب و گریز، ماموران با بکارگیری قانون سلاح و نیز اقدامات تامینی و امنیتی، خودروهای اشرار را متوقف کردند.

سردار بنی اسدی فر با اشاره به توقیف دو دستگاه پژو تصریح کرد: در این عملیات دو قاچاقچی دستگیر و ۵۶۴ کیلوتریاک به همراه یک قبضه سلاح ممنوعه و مهمات کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: پلیس با اشرافیت اطلاعاتی بر تحرکات قاچاقچیان و مناطق صعب العبور با تمام توان در عرصه مبارزه با پدیده شوم موادمخدر مبارزه می کند و در این میان در جهت کاهش عرضه مواد افیونی لازم است زمینه های گرایش به مواد افیونی را کاهش دهیم .

ارسال نظر