کد خبر 322881

فردا در زاهدان عزای عمومی اعلام شد

استاندار سیستان و بلوچستان در پی فوت ۲دانش آموز حادثه دیده آتش سوزی صبح امروز دبستان غیر انتفاعی اسوه حسنه زاهدن فردا /چهارشنبه/ در این شهر عزای عمومی اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان سه شنبه شب با حضور در بیمارستان امام علی(ع) از دانش آموزان حادثه دیده آتش سوزی مدرسه دخترانه زاهدان عیادت کرد.
صبح امروز یک واحد آموزشی پیش دبستانی و دبستان غیر انتفاعی در خیابان مصطفی خمینی 23 زاهدان طعمه حریق شد که در آن چهار دانش آموز این مدرسه دخترانه به نام های مونا خسروپرست، صبا عربی، مریم نوکندی و یکتا میرشکار دچار سوختگی بالای 90 درصد شدند که تاکنون 2 نفر از مجروحان این حادثه به نام های مونا خسرو پرست و صبا عربی جان خود را از دست داده اند. 
هنوز علت دقیق این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی اعلانم نشده است.
ملک محمد سنجرانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 زاهدان در پی حادثه آتش سوزی پیش دبستانی و دبستان دخترانه اسوه حسنه و به منظور ابراز همدردی با خانواده های داغدیده و مصدوم از سمت خود استعفا داد. 
به گفته رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش استان، دادستان عمومی و انقلاب زاهدان حکم بازداشت مدیر و مربی مدرسه را صادر کرده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر