کد خبر 322237

تصاویر دلخراش از رد شدن کامیون از روی پراید

وجود کامیون هایی با تکنولوژی های قدیمی باعث شده تا در تصادفات رانندگی که یک سر آن کامیون های فرسوده هستند و عموما رخ به رخ هم انجام می شود به احتمالا شاهد تلفات انسانی باشیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از عصرایران، همانطور که در این تصاویر مشاهده می کنید کامیون بنز در تصادفی که با یک خودروی پراید داشته به طور کامل این خودرو را به زیر خود کشیده و باعث کشته شدن سرنشینان پراید شد.

له شدن پراید

له شدن پراید

وضعیت  این تصادف به حدی فجیح است که نیروهای آتش نشان برای خارج کردن اجساد از داخل خودرو به دلیل متلاشی شدن خودرو  با مشکلاتی مواجه شده اند.

له شدن پراید

له شدن پراید

این دومین تصادفی است که امروز از برخوردهای مرگبار کامیون های غیر استاندار و قدیمی با خودروهای سواری منتشر شده است و نکته مهم اینکه به دلیل عدم وجود حفاظ های لازم در جلوی کامیون خودروی روبرو کاملا به زیر کامیون رفته و متلاشی شده است .

له شدن پراید

بنا بود تا اینگونه کامیون ها برای تردد  الزام به نصب سپر های محافظ در کنار و جلوی خودرو کنند که  که جا دارد تا این نکته به صورت جدی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی پیگیری شده و مالکان این خودروها ملزم به نصب گارد محافظ شوند تا در صورت تصادفات رو به رو خودرو مقابل پس از برخورد با به زیر کامیون کشیده نشده و از میزان مرگ و میر در این حوزه کاسته شود.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • پیمان
    ۰ ۱

    همین یک تصادف برای حذف پراید و امثال پراید از خط تولید کافی است اگر به جان انسانها ارزشی قائل هستید که نیستید.