کد خبر 318217

دستگیری موبایل قاپ با شلیک گلوله

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق موبایل قاپ در خیابان امیر آباد با شلیک ماموران کلانتری یوسف آباد خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، سرهنگ علی کارخانه، سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در تشریح جزییات این خبر بیان داشت: ساعت ۱۸:۳۰ روز دوشنبه مورخه پنجم آذرماه ماموران کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد در خیابان امیرآباد در حین گشت زنی متوجه جوانی شدند که به صورت پیاده در محدوده خوابگاه دانشجویان دانشگاه تهران ، به یکی از خانم های جوان دانشجو که در حال صحبت کردن با گوشی تلفن همراه بود ، نزدیک شده و در یک لحظه اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه به شیوه قاپ زنی کرده و در حال متواری شدن است.

وی ادامه داد: ماموران با مشاهده فرار این جوان، به وی دستور ایست داده ولی او با مشاهده ماموران با سرعت زیاد به فرار خود ادامه داد که نهایتا ماموران با تعقیب و گریز و شلیک ۴ تیر هوایی او را دستگیر کردند.

سرهنگ علی کارخانه اشاره داشت: با دستگیری این سارق ۲۱ ساله و در بازرسی اولیه، گوشی تلفن همراه متعلق به خانم جوان دانشجو تحویل داده شد . در ادامه و با اعتراف صریح متهم به سرقت های مشابه ، تحقیقات از وی جهت شناسایی دیگر جرائم ارتکابی و سرقت ها در دستور کار ماموران قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر