کد خبر 283113

کودک ربایی برای ۱۰۰ سکه طلا ناکام ماند +عکس

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: یکی از سارقانی که اقدام به ربودن یک کودک ۶ ساله برای دریافت یکصد سکه طلا از خانواده وی کرده بود توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سردار بخشعلی کامرانی صالح اظهار داشت: 2 سارق پس از شناسایی اعضای یک خانواده در منطقه متخصصین شهر همدان، با خودروی ام.وی.ام شاسی بلند اقدام به ربودن یک کودک 6 ساله کردند.

وی اضافه کرد: سارقان در تماس با خانواده این کودک تقاضای وجه و سکه می کنند که این موضوع به پلیس 110 اطلاع رسانی می شود.

06

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی در اقدامی هماهنگ شده در محل قرار حاضر شده و یکی از کودک ربایان که با موتور سیکلت برای گرفتن وجه و سکه مراجعه کرده بود را دستگیر می کنند.

سردار کامرانی‌صالح افزود: پس از دستگیری متهم، کودک 6 ساله در صحت و سلامت کامل به خانواده اش بازگردانده شد.

وی بیان کرد: با توجه به شناسایی سارق دومی که در این کودک ربایی دست داشت، تلاش پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: سارقان با دیدن وضعیت مالی خانواده کودک وسوسه شده و سعی داشتند با کودک ربایی آنها را مجبور به پرداخت وجه نقد و سکه طلا در قبال آزادی کودک بکنند.

سردار کامرانی صالح گفت: عوامل انتظامی همدان در کمتر از 24 ساعت توانستند این کودک را به آغوش خانواده برگرداند و زمینه خشنودی پدر و مادر آنها را فراهم کنند.

وی افزود: اعتماد و همکاری مردم با پلیس می تواند توفیقات نیروی انتظامی را در ایجاد امنیت و ارتقاء سطح احساس امنیت فراهم آورد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر