کد خبر 278912

تصادف مرگبار وانت‌پیکان با تابلومسیرنما +عکس

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ یک تن در تصادف وانت پیکان با پایه تابلوی راهنمای مسیر در بزرگراه آزادگان خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی در تشریح جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت 19 دیروز یک دستگاه وانت پیکان در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان قبل از پل شهید کاظمی در حال حرکت بود که ناگهان با جدول حاشیه بزرگراه برخورد کرد و پس از آن با برخورد به پایه تابلو راهنمای تعیین مسیر متوقف شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مومنی  با اشاره به حضور عوامل امدادی و پلیس راهور در  محل گفت: بررسی علائم حیاتی نشان داد که متاسفانه درپی شدت ضربه وارده یکی از سرنشینان وانت پیکان در دم در محل حادثه فوت کرد و فرد دیگر به دلیل مصدومیت به بیمارستان منتقل شد.

وی درباره علت این حادثه نیز گفت: بررسی کارشناسان پلیس راهور نشان داد که عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه علت وقوع این حادثه بوده‌است.

مومنی به رانندگان توصیه کرد که قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت  و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند تا در صورت بروز هرگونه حادثه بتوانند به راحتی وسیله نقلیه را کنترل کنند.

تصادف وانت

تصادف وانت

تصادف وانت

بیشتر بخوانید
ارسال نظر