کد خبر 265459

دزدان نیم میلیاردی را شناسایی کنید

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار تصویر متعلق به دو سارق خانه از شهروندان جهت شناسایی و دستگیری این دو نفر درخواست همکاری و کمک کرد .

به گزارش اقتصاد آنلاین، مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار تصویر متعلق به دو سارق خانه از شهروندان جهت شناسایی و دستگیری این دو نفر درخواست همکاری و کمک کرد . به گزارش گروه حوادث"ایران", روز 17 دی ماه 96 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع سرقت منزل از یک مجتمع مسکونی در خیابان خارک به کلانتری 129 جامی اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت منزل" و ارجاع پرونده به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، کارآگاهان با مراجعه به محل سرقت و انجام تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که این محل ، ساختمانی سه طبقه و متعلق به اعضای یک خانواده است و ساکنین هر سه طبقه نیز از بستگان نزدیک و درجه اول یکدیگر هستند ؛ در تحقیقات بعمل آمده از مالباختگان مشخص شد که در زمان سرقت هیچ یک از ساکنین این ساختمان سه طبقه در محل زندگی خود حضور نداشته و سارق یا سارقین با اطمینان پیدا کردن از همین موضوع اقدام به سرقت اموال با ارزش داخل هر سه طبقه ( پول ، ارز ، طلاجات و ... ) مجموعا به ارزش تقریبی 500 میلیون تومان کردند . شکار تصویر سارق : کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه تحقیقات اطلاع پیدا کردند که ساختمان محل سرقت مجهز به دوربین مداربسته است ؛ بلافاصله تصاویر بدست آمده از زمان سرقت مورد بررسی قرار گرفت و کارآگاهان موفق به شناسایی شماره پلاک استفاده شده بر روی یک دستگاه خودرو ال 90 استفاده شده از سوی سارقین شده اما در ادامه تحقیقات اطلاع پیدا کردند که پلاک مذکور دارای سابقه سرقت بوده و مالک حقوقی آن با مراجعه به کلانتری محل سکونتش نسبت به اعلام سرقت پلاک خودرو شخصی اش اقدام کرده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد : " با توجه به ادامه رسیدگی به این پرونده در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران ، هماهنگی های لازم جهت انتشار تصویر بدست آمده از سارقین این پرونده با بازپرس محترم شعبه اول دادسرای ناحیه 34 تهران بعمل آمده است؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصاویر این سارقین شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد این اشخاص را از طریق شماره تماس 21865968 در اختیار کارآگاهان پایگاه پلیس قرار دهند.

سارقان

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • قفل ضد دیلم
    ۰ ۰

    باید روی درب ورودی منزل یا محل کار حتما قفل ضد دیلم نصب کنند که ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت داشته باشه و مقابل بالکن و پنجره ها را هم حفاظ فولادی نصب کنند که قابل از هم باز شدن توسط جک و دیلم نباشه و حتما در هر دو مورد ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت را از فروشنده دریافت کنند وگرنه امنیت منزل و محل کارشون را به دست باد سپرده اند.