کد خبر 265187

فرمانده انتظامی خراسان شمالی:

راز جمجمه کشف شده در اسفراین فاش و قاتل دستگیر شد

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف یک عدد جمجمه و پرده گشایی از راز قتل مرتبط در شهرستان اسفراین خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، سردار علیرضا مظاهری اظهار کرد: در پی اعلام یک مورد شکایت مبنی بر فقدانی یک خانم در شهرستان اسفراین موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران بلافاصله برای بررسی موضوع و انجام تحقیقات، شاکیان پرونده را به پلیس آگاهی احضار کردند افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که فرد مورد نظر قبل از فقدانی با فردی با هویت معلوم تماس گرفته که با هماهنگی مقام قضایی وی نیز برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی دعوت شد.
سردار مظاهری با بیان اینکه مأموران با تلاش‌های شبانه‌روزی و پیگیری پرونده به محل های تردد فرد فقدانی اعزام شدند، تصریح کرد: در بازرسی از یک باغ در حوالی شهر اسفراین یک عدد جمجمه به همراه مقداری موی سر و لباس کشف که برای انجام آزمایشات به پزشکی قانونی تحویل داده شد.
 فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه انتظار می‌رفت جمجمه کشف شده مربوط به فرد مورد نظر باشد، گفت: در بازرسی های انجام شده و رصد دوربین های مداربسته مستقر در محل مشخص شد این فرد بعد از انجام امورات اداری به مکانی نامعلوم عزیمت داشته که در نهایت با پیگیری و تلاش ماموران پلیس آگاهی و انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی قاتل شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد.  
این مقام ارشد انتظامی در استان با اشاره به اینکه متهم بعد از مواجهه با ادله و مستندات موجود به بزه انتسابی اعتراف کرد یادآور شد: متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی استان پرده از راز قتل هولناک برداشته شده افزود: پلیس با هرگونه اقدامی که آرامش، آسایش و امنیت شهروندان را به مخاطره بیاندازد با جدیت برخورد می‌کند.
بیشتر بخوانید
ارسال نظر