کد خبر 261114

همدستی دزد و مرد نظافتچی برای سرقت

رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان از دستگیری دزدی خبر داد که با بازگشت صاحبخانه از سفر داخل کمد دیواری مخفی شده بود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از میزان، سرهنگ علیرضا شعبان پور، گفت: یکی از شهروندان به کلانتری تماس و اعلام داشت که از مسافرت به منزلش برگشته است، ولی سر و صدایی از داخل خانه اش به گوش می‌رسد که بلافاصله نزدیکترین تیمی که در حال گشت زنی در همان حوالی بود به آدرس اعلامی اعزام شد.

این مقام مسئول توضیح داد: شاکی با مراجعه به پلیس در اظهارات خود گفت: کلید واحدش را برای حفاظت به مردی ۳۸ ساله که نظافتپی مجتمع مسکونی است داده و به مسافرت نوروزی رفته است در طول سفر بنا به ضرورتی مجبور شده، سفر خود را لغو به تهران باز گردد. با نظافت چی تماس گرفته است که کلید را برایش بیاورد، ولی نظافتچی پاسخگو نبوده است و قصد داشته به طریقی وارد منزلش بشود که سر و صدایی از داخل آن به گوش می‌رسد.

رئیس کلانتری ۱۱۸ ستار خان، ادامه داد: ماموران در پی عملیات پلیسی موفق شدند که وارد واحد شده و سارق را که در کمد دیواری منزل مسکونی مخفی شده بود، دستگیر و به کلانتری منتقل کنند.

سرهنگ شعبان پور افزود: متهم در بازجویی انجام شده، اعتراف کردکلید را نظافتچی به وی داده تا وجوه و طلاجات منزل را به سرقت ببرد که ناکام ماند. 

وی با اشاره به اینکه شهروندان هنگام مسافرت از سپردن کلید منزلشان به افراد غریبه جدا خودداری کند، خاطر نشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر