کد خبر 259389

فردی که مادر خود را کشته بود در تهران بازداشت شد

پس از هشت روز مردی که مادرش را به قتل رسانده و به تهران گریخته بود بازداشت شد اما خود را به دیوانگی زد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، هشت روز پیش بود که در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر قتل مادر و مضروب ساختن خواهر توسط مرد جوانی در ارومیه پیچید.

رسیدگی به این پرونده از اوایل هفته گذشته در ارومیه با اعلام کشته شدن یک مادر و مجروحیت شدید دختر جوان مقتول آغاز شد.

سریعا پس از این ماموران آگاهی در محل وقوع جنایت حضور یافتند و در حضور بازپرس کشیک رسیدگی به ماجرا کلید خورد.

تحقیقات اولیه نشان می داد پسری در جریان درگیری با مادر و خواهرش به وسیله چاقو آنها را از پای درآورده و پس از آن به تهران گریخته است.

تلاش های ماموران آگاهی بالاخره نتیجه داد و با دریافت نیابت قضایی آنها به مخفیگاه قاتل در خیابان باب همایون رفته و امروز صبح او را با هماهنگی قضایی با بازپرس محسن مدیرروستا دستگیر کردند.

قاتل جوان که بین 30 الی 40 سال سن داشت وقتی در برابر بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت گفت: من قصدم کشتن خواهر و مادرم نبود. حالم خیلی بد بود و در توهم بودم که آنها را کشتم.

وی که پیش از این به مامور بازجوی خود حرف های دیگری زده بود ادامه داد: من قرص های افسردگی مخصوص خودم را می خورم و بعد از مصرف آنها به چنین کاری دست زدم. روز واقعه نیز سه روز بود که نخوابیده بودم.

وی در تشریح جنایت گفت: من باورم نمی شود که مادرم کشته شده باشد. یک چاقو که در جیب کتم بود را مادرم پیدا کرد و به من گفت تو قصد داری با این ما را بکشی اما من قصد این کار را نداشتم و از او خواستم که اجازه دهد وارد خانه شوم که او نگذاشت و وقتی چاقو را از دست او کشیدم بیرون زخمی و مجروح شد.

در انتها با دستور بازپرس مدیرروستا قاتل در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی تهران قرار گرفت تا به مرجع انتظامی مربوطه بازگردانده شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر