کد خبر 257174

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خبر داد؛

واژگونی یک دستگاه «میکسر» با ۳۰تُن وزن در اتوبان تهران-کرج

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از حادثه واژگونی یک دستگاه «میکسر» حامل بتن با ۳۰ تن وزن در مسیر شرق به غرب اتوبان تهران-کرج خبر داد و گفت: در اثر این حادثه راننده خودرو فوت کرد.

سید جلال ملکی صبح جمعه از حادثه واژگونی یک دستگاه «میکسر» حامل بتن در مسیر شرق به غرب اتوبان تهران-کرج  خروجی بزرگراه «ستاری» خبر داد و افزود: این حادثه ساعت ۵:۳۶ صبح امروز به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی خبر داده شد، که بلافاصله ۳ ایستگاه با امکانات کامل و ۴ دستگاه جرثقیل سنگین و فوق سنگین به محل حادثه اعزام می شوند.
 
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر ، وی ضمن تشریح محل حادثه گفت:  این دستگاه »میکسر» حدود ۱۵ تن بتن حمل می کرد، که با احتساب وزن خودرو ۳۰ تن وزن داشت، به هنگام حرکت در این مسیر به دلیل نامشخصی از مسیر اهصلی منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل های حاشیه رمپ خروجی بزرگراه و شکستن آن ها وارد فضای سبز شده و در وضعیت بسیار نامتعادلی بین زمان و آسمان معلق می شود.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان این که در اثر این حادثه اتاق خودرو کاملا متلاشی شده و راننده که یک فرد ۴۰ ساله و متعلق به شرکت پیمانکاری حمل بتن بود، در وضعیت نامتعادل اتاق خودرو محبوس بود، گفت: متاسفانه این فرد جان خود را از دست داده است.
 
ملکی گفت: آتش نشانان در حال حاضر در حال تثبیت وضعیت خودرو هستند، چرا که یک مقدار تعجیل و بی احتیاطی در این امر، می تواند سبب سقوط این خودرو که در لبه یک شیب ۱۰ متری قرار گرفته است، به پایین شود.
 
وی اضافه کرد: تا دقایقی دیگر توسط جرثقیل های فوق سنگین، این کامیون به مکانی کنارتر و در دسترس تر منتقل شده و عملیات ادامه خواهد یافت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر