کد خبر 240779

قتل عام خانوادگی جنایتکار «شیشه»‌ای

پرونده مرد شیشه‌ای که درجنایتی هولناک همسر و دو پسرش را به قتل رسانده و اجساد آنها را درکمد دیواری مخفی کرده بود، پس ازصدورکیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران،  راز این جنایت مخوف، عصر سوم آذر سال 94 وبدنبال تماس ساکنان یک ساختمان 4 طبقه در محله نعمت آباد تهران فاش شد که ازبوی تعفن پیچیده درساختمان گلایه داشتند.

بدبنال این تماس، مأموران کلانتری 152 خانی آباد نو راهی محل مورد نظرشدند. ساکنان ساختمان مدعی بودند که بوی تعفن از طبقه چهارم به مشام می‌رسد.

 مالک آپارتمان یک مرد معتاد بود که با همسر و دو پسر 2 ساله و 15 روزه‌اش به نام‌های آرین و آرمین زندگی می‌کردند. همسایه‌ها به پلیس گفتند که مرد جوان 15 روز قبل بازداشت شده و همسر و فرزندانش هم پس ازآن به طرز مرموزی ناپدید شده بودند.

پس ازاعلام موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت، دستورلازم برای ورود به خانه صادرشد. مأموران در بازرسی خانه وجست‌و‌جوی کمد دیواری، اجساد زن جوان ودوفرزندش را درون یک ساک و زیر رختخواب‌ها یافتند.با کشف اجساد، موضوع به بازپرس سجاد منافی آذر اعلام شد و بدین ترتیب تیم تحقیق همراه بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران راهی محل شدند. درحالی که هیچ ردی از عامل جنایت هولناک در دست نبود، تیم بررسی صحنه جرم مقابل در کمد دیواری با طنابی روبه‌رو شدند که نشان می‌داد عامل قتل قصد خودکشی داشته است.از طرفی درهای ورودی ساختمان سالم بود و نشانی از درگیری و سرقت هم دیده نمی‌شد. تمام این سرنخ‌ها نشان می‌داد عامل جنایت فردی آشناست.

از سوی دیگر درادامه بررسی‌ها، همسایه‌ها سرنخی‌هایی در اختیار تیم تحقیق قرار دادند که نشان داد مرد شیشه‌ای قبل از دعوای ساختگی و بازداشتش، همسر و دو پسرش را به قتل رسانده است. همسایه‌ها مدعی شدند مرد جوان پس از درگیری با یکی ازهمسایه‌ها بازداشت شده و به زندان فشافویه منتقل شده است.بدین ترتیب بازجویی از مرد جوان دردستورکارقرارگرفت. او ابتدا منکر اطلاع ازماجرا شد. اما زمانی که با مدارک و شواهد پلیسی روبه‌رو شد به قتل اعتراف کرد و گفت: «چند وقت پیش به خاطر بدهکاری با باجناقم دعوا کرده بودم و پول دیه و قرض قبلی‌ام 60 میلیون تومان شده بود. من کارگر مبل‌سازی هستم و در این مدت توانستم فقط 14 میلیون تومان پرداخت کنم. به همین خاطر مادرزنم وهمسرم نسرین با من مدام دعوا می‌کردند. آن روز هم نسرین سر همین موضوع جروبحث راه انداخت. درحالی که حسابی شیشه کشیده بودم و حوصله سر و صدای او را نداشتم ناگهان کنترلم را از دست دادم و با روسری او و بعد بچه‌هایم را خفه کردم. وقتی دیدم دیگر زنده نیستند خواستم خودکشی کنم اما پشیمان شدم و دوباره شیشه کشیدم و با همسایه‌مان دعوا را راه انداختم ودستگیرشدم.»

پس ازاین اعتراف‌های تکاندهنده، تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت از سوی متهم، کیفرخواست مرد شیشه‌ای به اتهام قتل همسر و دو فرزندش از سوی بازپرس جنایی صادر شد و متهم بزودی پای میز محاکمه می‌ایستد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر