{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 239831

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از انهدام باند ۵ نفره توزیع گل در تعقیب و گریز و شلیک پلیس خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده، در این باره گفت: از مدتی قبل مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر از فعالیت باندی که اقدام به تهیه موادمخدر گل از نقاط مختلف کشور و بسته‌بندی و توزیع آن در سطح تهران کرده بود با خبر شده و رسیدگی به آن در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه پایگاه دوم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار داد، تصریح کرد: سرانجام منابع اطلاعاتی از تردد اعضای باند در یکی از معابر غربی تهران باخبر شده و برای دستگیری این افراد وارد عمل شدند.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه 5 متهم سوار بر یک دستگاه هیوندا بوده و قصد داشتند تا موادمخدر را میان مشتریان توزیع کنند، گفت: این افراد به محض مشاهده خودروی پلیس پا به فرار گذاشته و بدون توجه به هشدارهای ایست، قصد فرار با خودروی خود را داشتند که در این حین مأموران پلیس با رعایت قانون به کار گیری سلاح، اقدام به تیراندازی به سمت این افراد کرده و سرانجام آنها را در یکی از معابر غرب تهران دستگیر کردند.

بخشنده با بیان اینکه شلیک مأموران سبب زخمی شدن راننده هیوندا و پنچری چرخ‌هایش شده بود، اظهار کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو بیش از 1.5 کیلوگرم موادمخدر گل را که برای توزیع بسته‌ بندی شده بود، به همراه مقادیر قابل توجهی ادوات استعمال این مواد کشف و ضبط کردند.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه برای این متهمان پرونده‌ای تشکیل شد، گفت: پرونده این افراد برای رسیدگی به این جرم روانه دادسرا شد.

انهدام باند گل‌فروشان غرب تهران با شلیک پلیس

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری