کد خبر 237841

آتش‌سوزی گسترده در انبار چوب شهریار

سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: یک انبار بزرگ چوب در جاده شهریار دچار حریق گسترده شد.

سیدجلال ملکی، با اعلام خبر آتش‌سوزی گسترده در یک انبار چوب در جاده شهریار درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 2:53 بامداد امروز آتش‌سوزی در یک انبار بزرگ چوب در جاده شهریار، شهرک باغستان، محله سعیدآباد توسط همکاران آتش‌نشانی باغستان به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه چندین دستگاه تانکر آب به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران بود، ادامه داد: محل آتش‌سوزی انبار بزرگ چوب به وسعت بیش از 10 هزار مترمربع بود که مقدار زیادی چوب، تخته و پالتهای چوبی در حجم زیاد و در تمام بخشهای این انبار نگه‌داری می‌شد.

وی تصریح کرد: در بخش مرکزی و میانی این انبار بین هزار تا هزار و 200 متر از چوبها دچار حریق شده و آتش به سرعت در حال سرایت به سایر قسمتهای انبار بود.

ملکی افزود: شعله‌های سرکش آتش چندین متر ارتفاع داشت  و از فواصل دور قابل رویت بود که آتش‌نشانان تهرانی از چند طرف مشغول عملیات شده و موفق شدند آتش را تحت کنترل خود درآورده و از گسترش آتش به سایر قسمتها جلوگیری کنند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت، خاطرنشان کرد: سرانجام در ساعت 6:45 صبح امروز پس از مهار و اطفای کامل حریق، محل حادثه برای بررسی علت و لکه‌گیری تحویل آتش‌نشانان باغستان شد و آتش‌نشانی تهرانی به ایستگاه‌هایشان بازگشتند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر