طراحی لباس اختصاصی برای الهام حمیدی! + عکس

عکس جدیدی که الهام حمیدی در اینستاگرام منتشر کرد.

طراحی لباس اختصاصی برای الهام حمیدی! + عکس

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  اینستاگرام الهام حمیدی با انتشار عکس جدیدی به روز شد. خانم بازیگر از دوستش که لباسش را برای او به صورت اختصاصی طراحی کرده است هم تشکر کرد.

او نوشت: خوشبخت کسی است که شکوه رفتارش آفریننده ی لبخند زندگی در چهره ی دیگران باشد / ممنون از طراحى هنرمندانه و زیباى دوست عزیزم

طراحی لباس اختصاصی برای الهام حمیدی

طراحی لباس اختصاصی برای الهام حمیدی! + عکس

سن الهام حمیدی

الهام حمیدی متولد سال ۱۳۵۶ است و ۴۵ سال سن دارد.  پدر الهام حمیدی در جوانی تئاتر کار میکرده، عموی پدرش گوینده رادیو بوده و در واقع این استعداد در خانواده آنها وجود داشته است.

از هفت سالگی در تمام تئاترهای مدرسه شرکت کرده که این مسئله گاه با اعتراض مادرش همراه بوده است. الهام حمیدی تحصیلاتش را در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به پایان رسانده و از همین دانشگاه لیسانس گرفته‌است. وی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته‌است و همان کلاسها باعث شد که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامین لباسچی انتخاب شود. مردم الهام حمیدی را با «مسافری از هند» شناختند. 

ازدواج اول و دوم الهام حمیدی

الهام حمیدی اولین بار در سال ۱۳۷۶ در سن ۲۰ سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد، اما این رابطه دوان چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد. الهام حمیدی در ۱۳ بهمن ۹۷ برای بار دوم ازدواج کرد.

ارسال نظر
ارسال نظر