چهره بدون آرایش نامزد جدید پیکه همه را شوکه کرد + عکس

عکس بدون آرایش نامزد جدید پیکه را می بینید.

چهره بدون آرایش نامزد جدید پیکه همه را شوکه کرد + عکس

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  کلارا چیا مارتی پس از علنی شدن رابطه اش با جرارد پیکه به یکی از مشهورترین چهره‌های اسپانیا تبدیل شده است. نامزد جدید پیکه از همان ابتدا تلاش کرد که حریم شخصی خود را حفظ کند اما بسیاری از هواداران فوتبال مشغول پیگیری اخبار زندگی او و پیکه هستند. 

یکی از طرفداران این زوج اسپانیایی تصویری قدیمی از کلار را منتشر کرده و مدعی شده این تصویر مربوط به سال ۲۰۲۰ و زمان شیوع کرونا است. چهره بدون آرایش نامزد جدید پیکه در این عکس واکنش های زیادی داشته است.

چهره بدون آرایش نامزد جدید پیکه

چهره بدون آرایش نامزد جدید پیکه همه را شوکه کرد + عکس

انتقام شکیرا از پیکه

شکیرا و پیکه پس از یک رابطه عاشقانه ۱۲ ساله که از صحنه فیلمبرداری آهنگ شکیرا در جام‌جهانی ۲۰۱۰ به نام واکا واکا (این بار برای آفریقا) آغاز شد، از هم جدا شدند. از زمانی که جرارد شکیرا را به خاطر کلارا چیا مارتی ۲۲ ساله رها کرد، انتقام‌گیری شروع شد؛ با یک آهنگ دیس بی‌رحمانه، جنجال‌های وحشیانه و حتی دعوا بر سر یک عروسک جادوگر عجیب و غریب.

شکیرای ۴۵ سال آهنگی منتشر کرد که اشاره‌ای هم به سن کلارا چیا داشت: «من به اندازه دو تا ۲۲ می‌ارزم. تو فراری را با رنو تویینگو عوض کردی، تو رولکس را با کاسیو عوض کردی.»

جرارد ۳۵ ساله با رفتن به لیگ پادشاهی خود با یک رنو تویینگوی ۸٬۰۰۰ دلاری و انعقاد قرارداد اسپانسری جدید برای لیگ خود با کاسیو، به این آهنگ انتقادی شکیرا پاسخ داد و افزود که ساعت ارزان‌تر «یک عمر دوام خواهد داشت.»

ارسال نظر
ارسال نظر