مجری معروف برنامه های مذهبی از صداوسیما خط خورد!؟ + عکس

فرزاد جمشیدی اعلام کرد رمضان امسال در تلویزیون حضور ندارد.

مجری معروف برنامه های مذهبی از صداوسیما خط خورد!؟ + عکس

 اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ فرزاد جمشیدی سال ها به عنوان یک مجری معروف برنامه های مذهبی در سحرهای ماه رمضان فعالیت می کرد. مدتی است که شایعه خط خوردن فرزاد جمشیدی از صداوسیما به گوش می رسد. او در واکنش به این شایعات در صفحه شخصی خود نوشت: امسال مجری سحرگاهی تلویزیون نیستم از پنج شب مانده به ماه رمضان یعنی از شب تحویل سال نو و آغاز بهاران از یک‌ بستر فضای مجازی (پلتفرم) دوباره مرغ سحر خواهم بود. از حقیقت رمضانی برای شما خواهم‌ گفت بخت ما هم این چنین رقم خورد….. راضی ام به رضای خدای یکتا.

مجری معروف برنامه های مذهبی از صداوسیما خط خورد!

مجری معروف برنامه های مذهبی از صداوسیما خط خورد!؟ + عکس

بیوگرافی فرزاد جمشیدی 

فرزاد جمشیدی متولد خرداد ۱۳۴۹ است. فارغ التحصیل دکترای علوم قرآنی و لیسانس حقوق است، به جز اجرا نویسنده ادبی دینی بوده و مدتی هم ریاست دفتر هماهنگی مجریان سیما بوده است.

فرزاد جمشیدی ممنوع الکار بود؟

سال ۹۲ بود که بار روانی ایجاد شده از او موجب شد با انتشار نامه انتقادی از اتهامات بی اساس، از  اجرا در صدا و سیما خداحافظی کند. در سال ۱۳۹۷ فرزاد جمشیدی دوباره با اجرای برنامه از نمایشگاه کتاب به تلویزیون بازگشت، که باز هم اغلب سایت از تیتر پایان ممنوع الکاری وی سخن گفتند در صورتی که او هیچ وقت ممنوع تصویر نبوده است!

پرونده اخلاقی  فرزاد جمشیدی

رابطه فرزاد جمشیدی با یک دختر در کیش دلیل به کناره گیری او در سال 92 از تلویزیون بود. طبق ادعای رسانه ها این رابطه تا سال ۹۱ بصورت مخفی ادامه پیدا می کند تا اینکه در مورد همسر و فرزند این مجری مطلع شد و کار به شکایت می رسد. مدتی بعد روزنامه و مجلات مختلف از دستگیری و شلاق و حتی زندانی شدن این مجری نیز پرده برداری می کنند در صورتی که اصل خبر کذب بود و این ادعا در دادگاه رد شده و مجری تبرئه شده بود.

ارسال نظر
ارسال نظر