شکیرا از مادر شوهر سابقش انتقام گرفت! / مادر پیکه دلیل جدایی بود؟

شکیرا برای انتقام گرفتن از همسرش این بار شمشیر را برای مادر شوهر و پدر شوهرش از رو بست.

شکیرا از مادر شوهر سابقش انتقام گرفت! / مادر پیکه دلیل جدایی بود؟

 به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبر ورزشی، شکیرا اخیراً از طریق آهنگ خود روشن کرده است که حسابی از دست همسر سابقش عصبانی است. نه تنها در مورد پیکه، بلکه در مورد مادرشوهر سابقش، مونتسرات برنابئو، هم اوضاع به همین منوال است.

شکیرا و پیکه، ستاره سابق بارسا و تیم ملی اسپانیا هفته‌هاست که با جدایی جنجالی، توجه‌ها را به خود جلب کرده‌اند و هر روز این تقابل وارد فاز تازه‌تری می‌شود.

شکیرا اخیراً از طریق آهنگ خود روشن کرده است که حسابی از دست همسر سابقش عصبانی است. نه تنها در مورد پیکه، بلکه در مورد مادرشوهر سابقش، مونتسرات برنابئو، هم اوضاع به همین منوال است.

نفرت شکیرا از خانواده پیکه

آنطور که منبعی به پورتال مشهور اسپانیایی لکتوراس گزارش می‌دهد، شکیرا از پسرانش ساشا و میلان خواست که دیگر پدر و مادر پیکه را بابابزرگ و مادربزرگ صدا نزنند زیرا او را بسیار ناراحت کرده‌اند.

قابل درک است که مونتسرات اصلاً مشتاق این وضعیت نیست. چرا که او همیشه سعی کرده بین دو طرف میانجیگری کند. بر این اساس، این موضوع حسابی به او ضربه زده و منابع اسپانیایی از احتمال واکنش جدید از سوی پیکه نسبت به این اتفاق خبر می‌دهند.

برای دوازده سال، ستاره پاپ و اسطوره بارسا زوجی پر زرق و برق بودند اما این دو در ژوئن گذشته جدایی خود را به دلیل آنچه رسانه‌ها خیانت پیکه به شکیرا با برقراری ارتباط با چیا مارتی یاد می‌کنند، اعلام کردند.
ارسال نظر
ارسال نظر