عکس عاشقانه ترانه علیدوستی و همسرش / ماجرای طلاق آنها چه بود؟

در ادامه عکس عاشقانه ترانه علیدوستی و همسرش را می بینید.

عکس عاشقانه ترانه علیدوستی و همسرش / ماجرای طلاق آنها چه بود؟

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ ترانه علیدوستی تابستان ۱۳۹۰ در ۲۶ سالگی با علی منصور ازدواج کرده و یک دختر به نام حنا دارد. همسر ترانه علیدوستی تجربه بازیگری دارد و در فیلم سینمایی من به کارگردانی سهیل بیرقی نقش شخصیتی به نام مجتبی براتی را بر عهده داشت. در ادامه عکس عاشقانه ترانه علیدوستی و همسرش را می بینید.

عکس همسر ترانه علیدوستی​

عکس همسر ترانه علیدوستی​

طلاق ترانه علیدوستی؟

بعد از حرف های فمینیستی ترانه علیدوستی شایعه جدایی از همسرش قوت گرفت اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.

بعید نیست که در پی مسئله تتو دست هایش و حرف هایی که در دفاع از فمینیست زده برخی آهنگ جدایی ترانه را کوک کرده باشند. علامت خالکوبی روی دست ترانه علیدوستی که تصویر آن منتشر شده است نشان مشهور جنبش فمنیستی و یک زیرشاخه شاخص آن است. جنبشی که به فعالیت برای کسب حقوق برابر برای زنان در سراسر دنیا فعالیت می کند.

تتوی ترانه علیدوستی

بیوگرافی ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی بازیگر محبوب متولد ۲۲ دی ۱۳۶۲ در تهران است.   او در دبیرستان در رشته تجربی تحصیل نموده و دارای دیپلم کامپیوتر است و به زبان انگلیسی نیز تسلط زیادی دارد.

ترانه علیدوستی دختر فوتبالیست معروف

خانم بازیگر، فرزند نادره حکیم الهی مجسمه‌ساز و حمید علیدوستی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و از مربیان سابق فوتبال است. حمید علیدوستی متولد ٢١ اسفند ١٣٣۴ در دوران جوانی در پست مهاجم برای تیم های تهران جوان، هما و تیم ملی فوتبال ایران بازی کرده و در حال حاضر بازنشسته فوتبال است.

ارسال نظر