فحاشی به جواد رضویان به خاطر یک استوری درباره محرم!

جواد رضویان با انتشار پستی اعلام کرد به خاطر استوری ای که درباره محرم گذاشته است کاربران فضای مجازی به او فحش دادند!

فحاشی به جواد رضویان به خاطر یک استوری درباره محرم!

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ جواد رضویان، با انتشار متنی در اینستاگرام خود به حواشی اخیر درباره انتشار یک استوری درباره محرم پاسخ داد.

فحاشی به خاطر تسلیت محرم

او نوشت: به نام پروردگار یکتا؛ سلام همه تلاشم را میکنم این روزها کمتر ببینم، بشنوم و کمتر حرف بزنم

چون باور ندارم این همه بى رحمى را از طرف خودمان، باور ندارم به واسطه یک استورى براى شهادت امام حسین(ع) این همه ناسزا به من گفته شود

از الفاظ غیرقابل بازگو صرف نظر میکنم ولى نمیفهمم کسى که براى این روزها تسلیت میگوید، مزدور است؟ نون به نرخ روز خور است؟ پاچه خوار است؟ حرام لقمه و …. است؟

پاچه خوارى چه کسى؟ امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع)!؟

مگر غیر از این است که بعضى ها مان ادعاى این را داریم که چرا آزادى بیان و عقاید نداریم؟ پس چرا به عقیده همدیگر احترام نمیگذاریم؟ چرا بعضى هامان فکر میکنیم من کمترین بازیگر باعث شرایط موجود از جمله گرانى و اختلاس و هزار کوفت و زهرمار دیگه اس؟

کى وقت کردیم این همه بى منطق و بى وجدان بشیم؟ این گلایه ها چیست؟ میفرمایند: چرا در مورد فلان موضوع پست نگذاشتى؟ میگذارم … میفرمایند: چرا اینقدر دیر گذاشتى؟ نمیگذارم …. میفرمایند: ترسیدى نونت به خطر بیفته.!؟

دنبال دلیل براى این شرایط بد اقتصادى و معیشتى میگردید…؟ ولى به پیر به هر کى که قبول دارید اون دلیل من نیستم، بس کنید این گلایه هاى بى اساس رو، من هم کنار شما زندگى میکنم، من هم خیلى وقت ها تحت فشارم، من هم از خیلى مسائل ناراضى ام و کارد به استخوانم میرسد …

اینها را روز عصر دلگیر عاشورا با اشک نوشتم و نمیتوانم خودم را جدا از شما بدانم ولى این حجم از بى مهرى و بى منطقى را نمى فهمم. کار نمیکنم، گلایه میشنوم که در اوج گرفتارى و بیمارى مردم شماها موظف هستید مردم را سرگرم کنید و لبخندى بیاورید، کار میکنم؛ فحش میخورم که شماها مارو درک نمیکنید دلقکهاى مزدور …!

در این مدت سر کار سه بار کرونا گرفتم ولى یکبار هم نگذاشتم کسى متوجه بشود، همیشه حال خوبم را با شما به اشتراک گذاشتم، اگر میبینید کمتر پست میگذارم مطمئن باشید من هم مثل شما حالم خوش نیست.

من میگذرم از این عزیزان ولى فراموش نمیکنم این بى انصافى ها را و در آخر شک نکنید که از ماست که بر ماست. در پناه پروردگار باشید. یاحسین. روده درازى من رو ببخشید، باز هم مختارید من رو بابت عقیده ام سرزنش کنید.

فحاشی به جواد رضویان به خاطر یک استوری درباره محرم!

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    جناب رضویان احسنت به شما همیشه باعث افتخار بودید .‌ اجرتون با حضرت زهرا سلام الله علیها

  • احمد
    ۰ ۰

    سلام آقای رضویان تمام فحشهایی که دادن برای من.فحش بچه صلواته.دمت گرم از پست محرمیت اجرت با اباعبدالله حسین.