ژست عاشقانه سپند امیر سلیمانی و مادرش + عکس

سپند امیر سلیمانی روز جهانی زن را تبریک گفت.

ژست عاشقانه سپند امیر سلیمانی و مادرش + عکس

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ سپند امیرسلیمانی در اینستاگرام با انتشار عکسی عاشقانه از خود و مادرش نوشت: روزت مبارک جان دلم بدون تو زندگى حتماً خیلى چیزا کم داشت.

ژست عاشقانه سپند امیر سلیمانی و مادرش

ژست عاشقانه سپند امیر سلیمانی و مادرش + عکس

سن سپند امیرسلیمانی

سپند امیرسلیمانی زاده ۱۳۵۶ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. او همچنین برادر کمند امیرسلیمانی و پسر سعید امیرسلیمانی می باشد.

همسر سپند امیرسلیمانی

مارال آراسته همسر سپند امیرسلیمانی مهندس پلیمر است ودستی هم در عالم هنر دارد او نقاش قابلی است و پیانو را به خوبی می نوازد.

امیرسلیمانی درباره ازدواجش گفته است: در یک جمع خانوادگی در ۴ آبان ۱۳۸۵ با هم آشنا شدیم. آن هم زمانی که قرار نبود من و مارال در آن جمع حضور داشته باشیم. در آن زمان تازه سریال «نرگس» که از تلویزیون پخش می شد، به پایان رسیده بود و من سر فیلمبرداری «اخراجی های ۱» بودم. در آن جمع یکدیگر را دیدیم و به هم معرفی شدیم. این موضوع را در میان خانواده هایمان نیز مطرح کردیم. هدف اصلی ما ازدواج بود، اما عجله نکردیم. شاید چون بازیگرم فکر می کردم باید آمادگی پذیرش نقش تازه را داشته باشم. در نهایت ۲۰ شهریور ۸۹ با هم ازدواج کردیم.

مهریه همسر سپند امیرسلیمانی

بر خلاف تصور بسیاری از مردم اتفاقاً مراسم خواستگاری ما بسیار ساده برگزار شد و فقط تاریخ عروسی را در این روز مشخص کردیم. جالب اینجاست که در مورد مهریه در آن روز صحبتی نشد و در روز عقد از من سوال شد که مهریه چقدر است؟ با مارال صحبت کردم و او گفت:۷ سکه خوب است و من هم پذیرفتم.

 

ارسال نظر
ارسال نظر