شقایق فراهانی از ایران رفت / رازی که گلشیفته فاش کرد!

گلشیفته فراهانی با انتشار پستی درباره خاطره تلخش از ترک ایران توسط خواهرش نوشت.

شقایق فراهانی از ایران رفت / رازی که گلشیفته فاش کرد!

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛  گلشیفته فراهانی با انتشار عکسی از کودکی خود و شقایق فراهانی تولد 52 سالگی خواهرش را تبریک گفت و نوشت: خواهر نازنینم شقایق این لحظه رو هنوز به خاطر دارم جنگ بود و خاموشی و بمبماران تو داشتی از ایران میرفتی و من نمیدونستم از غصه چیکار کنم نبودن تو در اون سالها یکی از دردناکترین تجارب کودکی من بود.

شقایق فراهانی از ایران رفت!

داشتن خواهری مثل تو با قلبی به این وسعت من رو خوشبخت ترین دختر دنیا میکنه شقایق نازم گل همیشه عاشق تولدت مبارک

شقایق فراهانی از ایران رفت / رازی که گلشیفته فاش کرد!

بیوگرافی شقایق فراهانی

شقایق فراهانی متولد ۲ مرداد ۱۳۵۱ در تهران  بازیگر ایرانی است. دیپلم گرافیک را از هنرستان هنرهای تجسمی گرفته و فارغ التحصیل نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

او فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا، و خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی، بازیگران سینما و تلویزیون  است. شقایق از همان کودکی همراه پدر و مادرش بهزاد فراهانی و فهیمه رحیمی نیا به بازی در تئاتر پرداخت.

ماجرای بازیگر شدن شقایق فراهانی

 او با حضوری کوتاه در فیلم لیلا وارد عرصه سینما شد. وی در فیلم چتری برای دو نفر توانست توانایی های خود را به نمایش بگذارد. بازی او در این فیلم کاملا بر بازی بازیگران مقابلش رضا کیانیان و هدیه تهرانی برتری داشت. شقایق فراهانی با بازی بسیار خوبش در فیلم پروانه در سطح بین المللی هم توانست موفقیت هایی را بدست آورد.

رابطه شقایق فراهانی با پسرش

او درباره پسرش گفته است: اعتراف می کنم هرچقدر که سنم بالاتر می رود بیشتر از قبل به اشتباهاتم در رابطه با بزرگ کردن پسرم پی می برم. البته فکر می کنم همه پدر و مادرها در زندگی به چنین دیدگاهی می رسند. خدا را شکر در سال 94 رابطه بهتری با پسرم داشته ام و فکر می کنم بچه ها واقعا به وجود پدر و مادر نیازمند هستند و چون دوست دور و برشان زیاد دارند باید والدین وقت بیشتری را برای هدایت و حمایت آنها صرف کنند. اعتراف می کنم باید یاد می گرفتم که بیشتر برای پسرم مادری کنم.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۱

    الهی که برنگردی زنیکه

آخرین خبر ها