خوش گذرانی مهدی قائدی و همسرش کنار استخر + عکس

همسر مهدی قائدی عکسی جدید منتشر کرد.

خوش گذرانی مهدی قائدی و همسرش کنار استخر + عکس

 اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ مهدی قائدی در تاریخ ۹ دی ماه ۱۳۹۸ در سن ۲۱ سالگی با خانم ستاره معصومی دختری که ۲۸ ساله بود با اختلاف سنی ۷ سال ازدواج کرد. مهدی قائدی  با ۱۶۶ سانتی متر قد از ۱۰ سالگی فوتبال را شروع کرد حالا در پست وینگر و مهاجم بازی می‌کند که با القاب باشو و نیما ایرانی معروف است. او و همسرش ستاره معصومی درحال حاضر در دبی زندگی می کنند.

همسر مهدی قائدی در جدیدترین استوری اینستاگرامی خود عکس زیر را منتشر کرده است.

خوش گذرانی مهدی قائدی و همسرش کنار استخر

خوش گذرانی مهدی قائدی و همسرش کنار استخر + عکس

بیوگرافی مهدی قائدی

مهدی قائدی متولد ۱۴ آذر ۱۳۷۷ در بوشهر، فوتبالیست پست مهاجم است.

مهدی قائدی

 

خانواده و شروع فوتبال

یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود دارد که به‌طور جدی سال ۱۳۸۷ وقتی ۱۰ ساله بود از پایه‌های تیم فوتبال ایرانشهر بوشهر به میدان رفت. 

 
 

۱۰ گل در نخستین فصل

مهدی در نخستین فصل حضور خود با ایرانجوان در لیگ دسته اول توانست با زدن ۱۰ گل عنوان پدیده لیگ یک را آن سال کسب کند و در معرض توجه قرار بگیرد.  او سپس زمان سرمربیگری دراگان اسکوچیچ در شهریور ۱۳۹۹ برای بازی به تیم ملی رده بزرگسالان دعوت شد.

مهدی قائدی

قرارداد ۵ ساله با استقلال

استفلال ۱۷ تیر ۱۳۹۶ قائدی را از دست ایرانجوان درآورد و با قرارداد ۵ ساله او را به خدمت گرفت تا این بازیکن ۱۹ ساله نخستین تجربه بازی در لیگ برتر را کسب کند

لقب باشو

چهره او که شباهت زیادی به شخصیت «فیلم باشو، غریبه‌ای کوچک» اثر بهرام بیضایی (سال ۱۳۶۴) دارد باعث شد هواداران استقلال به او لقب باشو بدهد

او گفته است: الگوی فوتبالی من نیمار برزیلی است بازیکنی که همیشه از شیوه فوتبالی او الهام گرفتم و تمام تلاشم را انجام دادم تا شکل و شمایل فوتبالی ام شبیه به او باشد.

مهدی قائدی

ازدواج مهدی قائدی

مهدی قائدی ۹ دی ماه ۱۳۹۸ در ۲۱ سالگی با خانم ستاره معصومی دختر ۲۸ ساله با فاصله سنی هفت سال ازدواج کرد.

ازدواج مهدی قائدی

ازدواج مهدی قائدی

ازدواج مهدی قائدی

 

ارسال نظر

آخرین خبر ها