فال روزانه جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ / توصیه مهم برای آذر ماهی ها

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود فال روزانه را بخوانید.

فال روزانه جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ / توصیه مهم برای آذر ماهی ها

به گزارش اقتصادآنلاین، می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در اینجا مشاهده کنید.

فال شخصی برای متولدین ۱۰ تیر:

امسال برای تصمیمات سریع، صحیح و به موقع خود مورد تحسین و تایید دیگران قرار خواهید گرفت. در انجام مسئولیت هایی که به عهده دارید رویکردی مفید و کاربردی خواهید داشت و وظایف و مسئولیت هایی که به شما واگذار می شوند را به خوبی انجام خواهید داد و نتایج مورد انتظارتان را به دست خواهید آورد. ایده ها و روش های جدید را با ذهنی باز می پذیرید و همین باعث خواهد شد تا پیشرفت قابل توجهی در کار خود داشته باشید که به مرور زمان منافع مادی زیادی را هم برای شما به همراه خواهد داشت. سرمایه گذاری هایی که انجام می دهید ممکن است سودآور باشند، اما ضرر فعالیت در زمینه هایی که ریسک بالایی دارند می تواند بسیار بیشتر از منافع آن باشد. اواخر امسال آنهایی که در روابط خود با مشکلاتی مواجه هستند یا موفق به حل مشکلات خود شده و یا رابطه ی خود را به پایان خواهند رساند. ماه های آبان، شهریور و اسفند مهم ترین ماه های امسال هستند.

فال روزانه متولدین فروردین

به خودتان کمی بیشتر اهمیت بدهید و برای رسیدگی به روح و روان خود وقت بگذارید. این موضوع برای متولدین اسفند ماه از اهمیتی حیاتی برخوردار است و جنبه ی معنوی وجودشان نیاز ویژه ای به تغذیه شدن دارد. امروز سر و کله ی افرادی دور و برتان پیدا خواهد شد که حتی فکرش را هم نمی توانید بکنید، پس اگر ناگهان دیدید که عشق سابقتان سر راهتان سبز شد تعجب نکنید. امروز خاطراتی از گذشته را در وجود شما زنده خواهد کرد که برایتان درس های ارزشمندی را به همراه خواهند داشت. حتما شما هم شنیده اید که هر آدمی ارزش یک فرصت دوباره را دارد، اما بعضی وقت ها واقعا نباید این کار را کرد! برای جایگاهی که برای خودتان ساخته‌اید ارزش بیشتری قائل شوید. شکست خوردن در یک رابطه احساسی به معنای شکست مطلق نیست، روحیه خود را با امید به آینده بازسازی کنید. هر روز اتفاقی تازه می افتد دیری نمی گذرد که دوباره در جمع‌ها خواهید درخشید. مشکلات مالی فعلا تمامی ندارد بهتر است قناعت پیشه کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز شما حالتی عصبی دارید و به همین دلیل هم دائم احساس بیقراری می کنید و نمی توانید آرام بنشینید. اگر قرار است برای کاری از خانه بیرون بروید به احتمال زیاد، خواسته یا ناخواسته، از آنجا به چند جای دیگر نیز کشیده خواهید شد، پس خودتان را برای مدتی طولانی بیرون بودن از خانه آماده کنید و اگر فکر می کنید ممکن است چیزی لازم شود حتما آن را با خودتان به همراه ببرید. اگر به دنبال هدف خاصی هستید اجازه ندهید این سرگردانی و اینجا و آنجا رفتن شما را خسته کند. این وضعیت به خاطر شرایط کیهان موجود است و کاری جز مبارزه با آن از دست شما ساخته نیست. تلاش هایتان بی نتیجه باقی نخواهند ماند. امور کاری خود را پیشاپیش اولویت بندی کنید تا دچار ابهام و سردرگمی نشوید. به زودی راه مورد نظرتان را پیدا خواهید کرد. از مجبور کردن دیگران به انجام کارهای مورد نظرتان خودداری کنید زیرا سودی عایدتان نمی شود. سروکله زدن با موانع موجود، درحال حاضر فقط به تشدید مشکلات و وخیم شدن اوضاع منجر می گردد.

فال امروز متولدین خرداد

امروز یکی از بهترین کارهایی که می توانید بکنید این است که مواظب دهانتان باشید و مخصوصا مواظب حرف هایی که در مورد دیگران می زنید باشید! اگر می خواهید در مورد شخص صحبت کنید که غایب است طوری رفتار کنید که انگار حی و حاضر در برابر شما ایستاده است. علاوه بر اینکه ممکن است حرف هایتان به گوش این شخص برسند و باعث ناراحتی اش بشوند، شنوندگان نیز اعتماد خود را به شما از دست خواهند داد. امروز بالاخره وقت تر و تمیز کردن خانه تان و سر و سامان دادن به وسایلی که در گوشه و کنار خانه انداخته و نمی دانید کجا باید جایشان بدهید فرا رسیده است. از فرصت استفاده کنید. مهربانی افراطی به نفع شما نیست و بعضی ها آن را به حساب ضعف شما یا تافته‌ی جدا بافته بودن خودشان می گذارند. فرصت های تجاری بلند مدت به شما آموخته که سرمایه گذار خوبی هستید. در مورد موضوع پیش آمده کمی صبر داشته باشید. وقت ان رسیده که کارها و تجارت خود را با احتیاط دنبال کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز ممکن است برای برگرداندن اوضاع به حالت عادی و در دست گرفتن کنترل کارها به کمی تنهایی نیاز داشته باشید. امروز استقلال و عدم وابستگی به دیگران در پیش بردن کارهایتان نقشی اساسی را ایفا می کند، پس این موضوع را خیلی جدی به یاد داشته باشید. خودتان را قربانی تعهدی که مدت ها پیش پذیرفته بوده اید نکنید. نان به نرخ روز خور نباشید، اما با تغییر شرایط لازم است شما هم در بعضی زمینه ها تغییر کنید. امروز لجبازی در هیچ زمینه ای به نفع شما تمام نخواهد شد، پس تا جایی که برایتان ممکن است دست از کله شقی بردارید. صداقت داشته باشید و برای داشته هایتان شکرگزار باشید. پیش از اتخاذ هر تصمیمی چند هفته‌ای درباره آن فکر کنید. افکار بیهوده را از خود دور کنید، منافع خود را در نظر بگیرید و به حرف افراد منفی‌باف گوش ندهید. برای رسیدن به خواسته‌هایتان ممکن است سختی و مرارت بکشید. در کمک به دیگران اعتدال را رعایت کنید تا در انتهای کار متضرر نشوید. به فکر یک برنامه‌ریزی جدید باشید.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

احساس نکنید که برای زیبایی مجبور هستید حتما از استانداردهای مسخره ای که دیگران تعریف کرده اند استفده کنید. تعریف خودتان را از زیبایی داشته باشید و خودتان را وادار به فرو رفتن در قالب هایی که اجتماع اطرافتان ساخته است نکنید. شما موظف نیستید کاری کنید که همه از شما خوششان بیاید و تأییدتان کنند. تنها شخصی که شما موظف هستید راضی نگهش دارید خودتان هستید. اکنون زمان بسیار خوبی برای سر و سامان دادن به دارایی ها و به ویژه پول هایتان است. حتی اگر چیز زیادی نداشته باشید هم باید حساب و کتاب هایتان را سر و سامان بدهید تا بفهمید با خودتان چند چند هستید. اتفاقات خوب در راهند.شما قبل از اینکه به فکر خودتان باشید غمخوار دیگران هستید و دست آن‌ها را می گیرید و از مشکلات عبور می دهید.در اطرافتان دوستان همه دعاگویتان هستند. برای رسیدن به نیتتان مطمئن باشید با کمی تلاش بیشتر به آرزویتان خواهید رسید. پروژه ای بزرگ به شما پیشنهاد می شود که قبول آن برایتان بسیار خوب است.

فال امروز متولدین شهریور

امروز اوضاع ممکن است جدی تر از آن چیزی باشد که شما انتظار یا تحملش را دارید. تنها کاری که در این شرایط از دست شما برمی آید اضافه کردن کمی تفریح و سرگرمی به شرایط فعلی است. امروز به نظر می رسد که دیگران نسبت به نظرات و عقاید خود تعصبی بیشتر از همیشه دارند و انعطاف پذیری شما و قدرت کنار آمدتان با دیگران مورد آزمایش قرار گرفته است. خیلی مواظب حرف هایی که می زنید و واکنش هایی که نشان می دهید باشید، چون دیگران و به ویژه مقامات بالاتر و بزرگترها خیلی زود از دستتان ناراحت خواهند شد. شما که دلتان نمی خواهد بدون آن که منظوری داشته باشید دیگران را از خود برنجانید؟ حفظ و تحکیم خانواده را بر هر چیز دیگری ترجیح دهید. برای شکوفایی استعدادهای بالقوه خود وقت بگذارید. به آرزوی دیرینه ای که داشته‌اید می رسید. سختی های گذشته به زودی تمام می شود. مراقب همسایه تازه وارد باشید تا سر از کارتان در نیاورد. روی شخصی حساب باز کرده‌اید که در هنگام نیاز شانه خالی خواهد کرد.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

اگر تلاش هایتان برای باز کردن یک در بی فایده هستند دست از تقلا کردن بردارید. شاید درتان را اشتباه انتخاب کرده اید و یا باید کلید دیگری را برای باز کردن آن انتخاب کنید، در غیر این صورت فقط کلید را خواهید شکاند و در هم باز نخواهد شد! اگر می بینید اوضاع طبق انتظار شما پیش نمی رود به احتمال زیاد شما باید مسیرتان را تغییر دهید و راه دیگری را برای سیدن به خواسته هایتان امتحان کنید. شاید اصلا هدفتان را لازم باشد تغییر بدهید. از کنار این شرایط با بی خیالی رد نشوید و به هر پیچ و تاب و هر مانعی که سر راهتان سبز می شود خوب دقت کنید. شاید این مشکلات چیزی جز کلید نجات و هشدارهایی برای شما نباشند. بین نزدیکان شخصی به شما حسادت می ورزد که بهتر است از او دوری کنید، از فرصتهای سر راهتان و حرفی که خواهید شنید استفاده کنید. این روزها هیچ چیز قادر به متوقف کردنتان نیست، خویشاوندی که در هنگام نیاز در گذشته به شما مساعدت مالی کرده است را فراموشش نکنید و احوال پرسش باشید، هفته خوب و شادی را در پیش دارید.

فال روزانه متولدین آبان

روش های جدیدی که شما برای انجام کارها یا حل مشکلات در پیش می گیرید ممکن است از طرف اطرافیانتان زیر سؤال رفته و یا حتی مردود دانسته شوند، اما اجازه ندهید این موضوع جلوی شما را بگیرد. این استقلال و سرکشی ذاتی شما برای حفظ تعادل زندگیتان لازم و ضروری هستند. وقتی دیگران به استفاده از روش های قدیمی اصرار دارند به راحتی تسلیم نشوید و شما هم تمام قدرت خود را به کار گرفته و برای به کرسی نشاندن حرف خودتان بجنگید. اگر امروز فرصت شروع یک رابطه ی جدید عاطفی برایتان فراهم شد زیاد روی آن حساب باز نکنید، چون به احتمال زیاد عمر چندانی نخواهد داشت. موفقیتی که نصیبتان می شود حاصل تلاش، دوراندیشی و ایمان شما به خودتان است. شما قدر دوستی واقعی را می دانید و شخصی پرحرف و دورو را از نزد خود می رانید. از سخن درست و حق نرنجید و تا چیزی را با چشم خود ندیده‌اید باور نکنید. به رفت و آمد فامیلی اهمیت بدهید و خودتان را از جمع‌ها کنار نکشید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز ممکن است بین دو راه مختلف برای انجام یک کار دچار تردید شوید. شما نمی دانید که باید از راه های قدیمی و مطمئن استفاده کنید یا راه های جدیدی که امکان دارد خطرهایی را هم به همراه داشته باشند را امتحان کنید. برای تصمیم گیری در این مورد زیاد به حرف های دیگران اهمیت ندهید و گمان نکنید که اگر راهی پیش از این بهترین گزینه بوده است هنوز هم فقط باید از همان راه رفت، اما دیوانگی هم نکنید و اگر می خواهید راه جدیدی را در پیش بگیرید همه ی جوانب را در نظر گرفته و عاقلانه انتخاب کنید. در چنین روز و چنین شرایطی ندای درونتان می تواند بهتر از هر مشاور ماهری شما را راهنمایی کنید. عاقلانه تر است که این روزها خودتان را از لحاظ مالی تقویت کنید تا در آینده مشکلی برایتان پیش نیاید. سرتان بسیار شلوغ است اما متاسفانه در انجام کارهایتان نظم ندارید، شما اغلب تعطیلات را هم مشغول انجام کار هستید. زمانی را که با دیگران می گذرانید لذت ببرید و فرصت خندیدن با دیگران را از دست ندهید.

فال روز متولدین دی

اتفاقات غیر منتظره، درست در زمانی که اصلا انتظارش را ندارید شرایط را تغییر خواهند داد. حتی اگر همه ی جواب را به دقت در نظر گرفته باشید هم نخواهید توانست از این وضع نجات پیدا کنید. در این شرایط بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که خودتان را نبازید و راهی برای تطبیق دادن خودتان با این وضع پیدا کنید. یادتان باشد که این وضع فقط برای شما یک نفر پیش نیامده است و رهایی از آن هم غیر ممکن نیست. اگر در یک معامله و یا موقعیت دیگری مورد مشکوکی مشاهده کردید که پیش از این هم ضرب اش را خورده اید خودتان را کنار بکشید و اجازه ندهید که از یک سوراخ دو بار گزیده شوید. از اینکه احساسات خود را بیان کنید نترسید، ماندن در تاریکی و بی جوابی ترسناک تر است. شما لایق بهترین‌ها هستید. فروتنی تا جایی که با حماقت اشتباه گرفته نشود خوب است. با اراده و تلاش پیگیر می توانید مشکلات پیش آمده را از زندگی‌تان دور کنید. شما زحمت زیادی را برای رسیدن به جایی که امروز هستید کشیده‌اید.

فال متولدین بهمن

امروز اعتماد به نفستان به حدی به چالش کشیده شده است که حتی حال و حوصله ی این که از تخت خوابتان بیرون بیایید یا از خانه خارج شوید را هم ندارید. یادتان باشد که شما آن چیزی نیستید که دیگران می بینند و این که آنها چه فکری در مورد شما می کنند بیشتر وقت ها هیچ اهمیتی ندارد. فکر نکنید که برای راضی نگه داشتن دیگران مجبور هستید خودتان را تغییر دهید. در نهایت شما تنها نسبت به خودتان مسئول هستید. اتفاقات عجیبی در راه هستند که ممکن است نگرش شما نسبت به خیلی چیزها را تغییر دهند. اگر احساسی دارید که فکر می کنید لازم است آن را با شخص مورد علاقه تان در میان بگذارید خجالت نکشید. برای آنکه رابطه خوبی با نزدیکان بخصوص اعضای خانواده‌تان داشته باشید، باید شک و دودلی را کنار بگذارید. کارهایی را دوست دارید ولی برای انجام آن وقت نمی گذارید. به سفری خواهید رفت که شما را به یک آرامش مطلوب می رساند. آنچه کاشته‌اید درو خواهید کرد. به زودی در شرایطی قرار می گیرید که تصمیمات روشنی در خانواده اتخاذ می کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما دارید با قدرت تمام مسیر خود را به سمت به دست آوردن بهترین ها، جدیدترین ها و بزرگ ترین ها ادامه می دهید، اما امروز ممکن است به یکباره به خودتان آمده و ببینید که در این راه خیلی از چیزهایی که برایتان مهم و باارزش بوده اند را پشت سر گذاشته اید، اما نباید جازه بدهید که این موضوع تمرکز شما روی اهدافتان را از بین ببرد. اگر چیزی برای همیشه از دست رفته است کاری از دستتان برنمی آید، اما هنوز می توانید بعضی چیزها را نجات بدهید. امروز کله شقی و لجبازی اصلا به نفع شما نخواهد بود. حواستان به خودتان و رفتارهایتان باشد و تصویری از خودتان نشان ندهید که با خود واقعیتان فرق داشته باشد. کارهای فنی را یاد بگیرید، ضرر نمی کنید. سعی کنید روی پاهای خودتان بایستید و به امید کمک این و آن نباشید. راز خود را با هرکسی در میان نگذارید، اگر افشا شود وجه و مرتبه‌تان نزد دیگران پایین خواهد آمد. به دوستی های یک طرفه پایان بدهید و هر دستی را برای همکاری و شراکت نفشارید، نیتشان خیر نیست.

منبع: تصویرزندگی
ارسال نظر

آخرین خبر ها