تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

شقایق دهقان در کنار معلم کلاس اولش + عکس

شقایق دهقان عکسی از معلم کلاس اول ابتدایی خود منتشر کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، شقایق دهقان بازیگر معروف ایرانی عکسی از معلمش به مناسبت روز معلم در پیج اینستاگرامش منتشر کرد.

وی در پیج اینستاگرامش نوشت: به من زنگ میزنه و میگه تو دیگه بزرگ شدى من دیگه نباید این چیزا رو بهت یاد بدم و بعد یاد میده؛ "یه جورى رفتار نکن که بعضى از مردم خوششون بیاد بعضى ها ازت دلخور بشن"... پاى تلفن خودمو میبینم که دوازده سالمه، پاى تخته وایستادم و فقط میگم چشم خانوم!امروز سرزده رفتم پیشش، خودمو پرت کردم تو بغلش و هزار بار بهش گفتم که چقدر دوسش دارم و چقدر قدرشو میدونم و چقدر ممنونم که از تربیت کردن من خسته نمیشه و چقدر خوب که هنوز چراغ راهمه، آرامش قلبمه .

دوستون دارم خانوم ظفر انتساب عزیزم روزتون مبارک.

شقایق دهقان در کنار معلم کلاس اولش + عکس

بیوگرافی شقایق دهقان

شقایق دهقان ۴ اسفند ۱۳۵۷ در گیسن آلمان متولد شد و سه ماه بعد هم‌زمان با اتمام تحصیلات پدرش به همراه خانواده به ایران بازگشت.

شقایق دهقان

 
 

ازدواج و جدایی شقایق دهقان

او کارهای هنری را در سن ۱۸ سالگی آغاز کرد. در سال ۱۳۸۱ پیشنهاد بازی در مجموعهٔ طنز پاورچین را پذیرفت و در پی آشنایی با مهراب قاسم‌خانی، نویسنده و طراح صحنه این مجموعه، زندگی مشترک خود را با او آغاز کرد. حاصل این ازدواج یک پسر به نام نویان است. نخستین تجربهٔ بازیگری شقایق دهقان به همراه همسرش مهراب قاسم خانی در فیلم ناگهان درخت ساختهٔ صفی یزدانیان در سال ۱۳۹۷ به وقوع پیوست. او در سال ۹۷ از مهراب قاسم خانی جدا شد.

شقایق دهقان

نقش ماندگار شقایق دهقان در ساختمان پزشکان

کمتر کسی از مخاطبان تلویزیون پیدا میشود که خانم شیرزاد معروف سریال ساختمان پزشکان را نشناسد. پرستو شیرزاد منشی دکتر نیما افشار و هومن ملکی در ساختمان پزشکان بود که به دلیل ویژگی های خاص این کاراکتر حسابی در میان مردم به محبوبیت رسید و بعد از گذشت چندین سال هنوز هم یکی از بهترین نقش های شقایق دهقان است.

شقایق دهقان

فرزندان شقایق دهقان

مهراب قاسمخانی همسر شقایق دهقان از همسر اولش یک دختر به نام نیروانا داشت و بعد از ازدواج با شقایق دهقان صاحب پسری به نام نویان شد.

شقایق دهقان

 

 

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها