تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

فال روزانه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود فال روزانه را بخوانید.

به گزارش اقتصادآنلاین، می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در اینجا مشاهده کنید.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین ماه

گاهی دوستان انسان به بخشی از خانواده ی او تبدیل می شوند. دوستی های شما هم عمیق و پایدار هستند و به واسطه ی این روابط صمیمی امروز می توانید تمام کارهایی که باید انجام دهید را با کمک دوستانتان به سریع ترین شکل ممکن پیش ببرید. چرا در پذیرفتن پیشنهاد کمک دیگران اکراه دارید؟ مگر شما همیشه خودتان هم از ارزش های دوستی و کمک هایی که دوستان باید به هم بکنند صحبت نمی کنید، پس چرا پیشنهاد کمک دوستانتان را قبول نمی کنید؟ امروز می تواند شما را از استعدادهایی که دارید مطمئن کند و به شما نشان دهد که با استفاده از آنها می توانید خیلی از غیرممکن ها را برای خودتان ممکن کنید. مسئولیت تصمیماتی که می گیرید به عهده بگیرید. احساسات دیگران را دست کم نگیرید و با آن بازی نکنید. عواقبش گریبان خودتان را می گیرد. شنیدن یک خبر یا خواندن یک مقاله اطلاعات بسیار خوبی در مورد موضوعی که برایتان خیلی مهم است در اختیار شما قرار می دهد. با این اطلاعات شما می توانید ایده پردازی های موفقی داشته باشید. برای رسیدن به خواسته تان زور نکنید.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز وقتی می بینید کسی که حتی نصف شما هم تلاش نکرده است با رفتن از راه میانبر حتی از شما جلو افتاده و جایتان را گرفته است. شما معتقد هستید برای رسیدن به هدفی که دارید اراده و سخت کوشی لازم است و باید برای رسیدن به جایی که می خواهید زحمت بکشید، از این که برای هدفتان از بعضی چیزها بگذرید و به خودتان فشار بیاورید هم هراسی ندارید. شما برنامه ریزی کرده اید و طبق برنامه هم پیش رفته اید، این پیشی گرفتن موذیانه به احتمال زیاد حریفتان را سلامت به مقصد نخواهد رساند. پس خودتان را بخاطر وضعیت فعلی ناراحت نکنید و این نکته را هم به یاد داشته باشید که روشی که شما در پیش گرفته اید چیزهای زیادی به شما اضافه خواهد کرد. ایده های خوب می توانند درهای بسته بسیاری را به روی شما باز کند. حتی اگر مجبور باشید با شخصی که برایتان ارزش قائل نیست، معاشرت و کار کنید. اعتماد به نفستان را از شما می گیرد. در زمینه مالی با شریک خود مشکل دارید، بهتر است هر چه زودتر به بهبود این رابطه فکر کنید. در حال حاضر این رابطه مهمترین مسئله زندگی تان به حساب می آید.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین خرداد ماه

امروز شاید خودتان هم متوجه اثراتی که رفتارهای از روی دمدمی مزاجی شما می توانند روی دیگران داشته باشند نباشید. آنها سعی دارند شما را درک کنند، اما فهمیدن حرف هایتان امروز گاهی می تواند به اندازه حل معمایی پیچیده دشوار باشد. به جای امر و نهی کردن به دیگران و وادارکردن آنها به پذیرفتن حرف ها و نظراتتان کمی دست نگه دارید و حرف ها و رفتارهایتان را برای آنها توجیه کنید. امروز شما برای به دست آوردن دل شخصی که دوست دارید حاضر هستید هر حرفی بزنید و حتی زودگذرترین احساسات خود را هم به زبان بیاورید، یادتان باشد که شما امیر حرف هایی هستید که نگفته اید و اسیر آنهایی که گفته اید. در مورد مسئله پیش آمده سرسری و بی تفاوت از کنارش نگذرید. از شخصی قدرنشناس بپرهیزید و فریب زبان بازی و دو رویی های او را نخورید. به زودی هدیه ای به دستتان می رسد. قدر شخص فرستنده را بدانید و با دقت بسیار در حفظ هدیه اش کوشا باشید. از دری که نباید رد نشوید و صداقت تان را زیر سوال نبرید، حتی اگر پشت در بهشت باشد.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین تیر ماه

امروز به نفعتان است که خودتان را از موقعیت های حساس و خطرناکی مثل میدان جنگ میان دو نفر دیگر دور نگه دارید. حتی اگر این موقعیت یک بحث پیش پا افتاده بر سر یک اختلاف نظر سیاسی باشد، با گرفتن جانب یک نفر ممکن است به صورتی کاملا ناخواسته برای خودتان دشمن تراشی کنید. از قدرت خودتان برای آرام کردن وضعیتی که پیش آمده است استفاده کنید و به جای این که خودتان را هم اسیر شعله های خشم دو طرف کنید از استعدادی که در توجه به دیگران و محافظت از آنها دارید برای خاموش کردن آتشی که برافروخته شده است بهره ببرید. اگر ین کار را بکنید خواهید توانست بی آن که دخالتی کرده باشید روی نتیجه تأثیرگذار باشید. اتفاقی ناراحت کننده برای چندمین بار برایتان رخ داده لازم است هر چه سریعتر تغییری در برخوردتان با مردم بدهید. ادامه کاری باعث خستگی و افسردگی شما می شود. بهتر است هر چه زودتر کار را به فردی معتمد و ماهر بسپارید. با ذهن و جسم خسته به جایی نمی رسید. شما به خوبی می دانید که از زندگی عاطفی تان چه می خواهید.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین مرداد ماه

با وجود این که امروز حالتان به طور کلی خوب است و اوضاع کم و بیش روبراه به نظر می رسد، به احتمال زیاد در راهتان دست اندازهایی هم خواهید داشت. وقتی پای انجام کارهای خانه و یا فعالیت های گروهی به میان بیاید شما می خواهید رهبری دیگران را به عهده بگیرید و خوب مثل همیشه خیلی هم خوب از پس این کار برخواهید آمد و به دیگران انرژی و انگیزه خواهید داد تا به صورت هماهنگ پیش بروند؛ اما یک نکته هست که باید مد نظر داشته باشید و آن هم این است که مواظب باشید رفتارهای خودخواهانه از خودتان نشان ندهید. اگر نیازهای دیگران را در نظر نگیرید و بخواهید فقط حرف خودتان را ب کرسی بنشانید ممکن است در گروهتان اختلاف هایی پیش بیاید. برای بدست آوردن چیزی که می خواهید باید جدیت بیشتری نشان دهید، فراموش نکنید که بهشت را به بها می دهند نه به بهانه. به تازگی از بستر بیماری برخاسته اید، مراقب سلامتتان باشید هیچ چیز مهم تر از سلامتی نیست. به زودی شخصی به شما پیشنهادی می کند، این پیشنهاد می تواند در کار و درآمد شما تاثیر به سزایی بگذارد.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین شهریور ماه

امروز ممکن است در موقعیت های دشواری قرار بگیرید که باعث می شوند احساس کنید هر کاری هم که بکنید محکوم به شکست هستید. پیدا کردن یک راه حل مناسب به خاطر خودخواهی سایر افرادی که به این ماجرا ارتباط پیدا می کنند تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. حتی اگر بتوانید یک توافق نامه کتبی به امضا برسانید هم هیچ تضمینی برای این که در واقعیت اوضاع به راحتی پیش بروند وجود نخواهد داشت. اولین اقدامی که باید در راه رفع این مشکل بردارید این است که رفتاری کاملا صادقانه داشته باشید و با تعصب برخورد نکنید و جانب کسی را هم نگیرید. اگر بتوانید این اصول را رعایت کنید احتمال این که بتوانید همین امروز مشکلتان را حل کنید خیلی بالاتر خواهد بود. یک اشتباه را مدت هاست که زندگی می کنید و خودتان را گول می زنید، اگر امروز جلوی آن را نگیرید وقتی به خودتان می آیید که دیگر بسیار دیر است و نمی توانید جبران کنید. جهت تصمیم گیری برای یک خرید حتما از فردی خبره استفاده کنید تا سرتان کلاه نرود. یادتان باشد از شخصی که در روزهای سخت کمکتان کرده قدردانی کنید.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین مهر ماه

امروز اگر دیدید دارد بی عدالتی اتفاق می افتد خیلی سریع نسبت به آن واکنش نشان بدهید، خواه این بی عدالتی در حق خودتان باشد و خواه در حق دیگران. اگر کسی حرف توهین آمیزی زده و یا دروغ گفت آن را نادیده نگیرید، در صورتی که این کار را بکنید شما هم درست به اندازه شخصی که این حرف ها را زده است مقصر هستید. وقتی می دانید حق با شما است سکوت اختیار نکنید و واقعیت را بگویید تا دیگران یاد بگیرند که باید به شما و حقوقتان احترام بگذارند. اگر برای بعدازظهرتان برنامه ای نداشته باشید آنقدر حوصله تان سرخواهد رفت که به سراغ خاطرات ناخوشایند گذشته رفته و برای خودتان محکمه راه می اندازید، پس حتما سر خودتان را یک طوری گرم نگه دارید. به دلیل نوع مدیریت شما در مواقع مختلف، پیشنهاد بسیار خوب کاری به شما می شود. با وارد شدن در این حوزه در مسیری قرار می گیرید که قبلا تجربه نکرده بودید، از این موضوع نگران نباشید و از این تغییر استقبال کنید. در رابطه با مسائل احساسی خود دچار مشکل و سردرگمی شده اید، بهتر است این همه بی تابی و کلافگی از خودتان نشان ندهید.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین آبان ماه

شما به تازگی موفق شده اید از لحاظ مادی برخی از انتظاراتی که از زندگیتان دارید را برآورده کنید، اما آیا آنچه به دست آورده اید برایتان کافی بوده است؟ اگر خوب فکر کنید شاید به این نتیجه برسید که به تغییرهای بزرگتری نیاز دارید. به این فکر کنید که چه چیزی به شما انگیزده داده است تا بتوانید تا اینجای راه را طی کنید و زندگی فعلیتان را بسازید. به انتخاب هایی که در زندگی حرفه ایتان داشته اید خوب دقت کنید و ببینید آیا در همان مسیری هستید که خودتان دلتان می خواسته باشید؟ آیا دارید از استعدادهایتان بیشترین بهره ی ممکن را می برید؟ شاید وقت آن رسیده باشد که در زندگی حرفه ای خود قدم های تازه ای را بردارید. بهتر است متوجه باشید که او فقط تمایل دارد کمی تنها باشد، این را درک کنید که گاهی آدم ها به تنهایی نیاز دارند. حواستان باشد بعد از تمام کارهایی که انجام داده اید ناخواسته حرفی نزنید که زحماتتان یک جا به هدر برود. مطلبی که امروز حوصله تان را سر برده و به نظرتان پیش پا افتاده است، به زودی برایتان بسیار مهم و قابل توجه می شود.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین آذر ماه

امروز برای مدیتیشن، تفکر و تعمق روز بسیار خوبی می تواند باشد. شما در حال حاضر، به دلیل اینکه کارهای مختلفی که در دست انجام دارید هنوز به مرحله ای که انتظار داشته اید نرسیده اند، از عملکرد خودتان در این چند وقت اخیر راضی نیستید. شما صبر و قرارتان را از دست داده اید، اما هرکس دیگری هم که جای شما بود همین احساس را پیدا می کرد. این دوره ی انتظار دارد بیش از اندازه طولانی می شود و حالا نزدیک به دو ماه است که شما در تلاش و تکاپو بده اید اما به نتیجه ی مورد نظرتان نرسیده اید. خبر خوبی برایتان داریم، همه چیز به زودی درست خواهد شد. تنها کاری که فعلا باید بکنید این است که کار جدید برای خودتان نتراشید. برای رسیدن به خواسته قلبی تان بهتر است فعلا کمی دندان روی جگر بگذارید. برای اتفاق نیفتاده غصه خوردن غلط است، اگر نگران هستید بهتر است از حالا بدترین موقعیت را در نظر بگیرید و بدانید اگر اتفاقی بیافتد چه باید بکنید. در رساندن خبر مهمی به شخصی بهتر است بهترین کلمات را انتخاب کنید.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین دی ماه

امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود، اما باید مواظب باشید در تفریح و خوش گذرانی زیاده روی نکنید و مشکلاتتان را هم دست کم نگیرید. شاید با خودتان فکر کنید که مشکلات کوچک مالی که این اواخر داشته اید حل شده اند و حالا می توانید هر طوری که دلتان بخواهد پول هایتان را خرج کنید، اما به احتمال زیاد چند مشکل کوچک حل نشده باقی مانده اند که یا هنوز متوجه آنها نشده اید، یا فراموششان کرده اید. کارهایی که امروز انجام می دهید در آینده ی شما تأثیر زیادی خواهند داشت، پس مواظب باشید طوری زمینه سازی کنید که همه چیز همانی باشد که خودتان می خواهید. امروز روز خوبی برای ترک عادت های بد می تواند باشد. شما ذهن خلاق و هوش بالایی دارید. حرف زدن با شخصی باعث می شود تا از اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد مطلع شوید، حواس خود را جمع کنید تا موقعیتی ناب را شکار کنید و در مسیر درست پیشرفت قرار بگیرید. ذهن خود را از حاشیه ها خالی کنید، فقط وقتتان را تلف می کند. در زمینه مسائل عاطفی کمی سردرگمی را تجربه خواهید کرد.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین بهمن ماه

امروز وقت آن رسیده است تا با نگرانی هایی که در این چند وقت اخیر آزارتان داده اند خداحافظی کنید. تلاش های شما بالاخره دارند نتیجه می دهند و اطرافیانتان نیز با دیدن موفقیت هایتان احترام بیشتری برای شما قائل هستند و انعطاف پذیری بیشتری در برابر شما از خودشان نشان می دهند. با وجود اینکه برخی جزئیات در رابطه ی عاطفیتان هنوز حل نکرده باقی مانده اند حالا دیگر به مرحله ای رسیده اید که می توانید دست از جدال با مشکلات برداشته و کمی به خودتان و طرف مقابلتان استراحت بدهید. ماه هاست که شما در این روند تغییر و تحول بوده اید و در تلاشی دو طرفه برای بهتر کردن رابطه تان به سر برده اید، حالا دیگر وقت استراحت فرا رسیده است. برای رهایی از سردرگمی تان یک راهکار درست پیدا کنید تا بیش از این در مشکلات غرق نشوید. شما ذاتا روحیه جنگنده ای دارید و هم موضوع باعث پیشرفت تان در آینده ای نزدیک خواهد شد. چند وقتی است که مشکل کاری دارید. شما به سختی تمام و با چنگ و دندان موقعیت تان را حفظ کرده اید. به همین دلیل این روزها به شدت احساس خستگی می کنید.

فال روزانه در روز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ برای متولدین اسفند ماه

روابط اجتماعی یکی از مهم ترین بخش های زندگی شما هستند و زندگیتان بدون دیگران معنا پیدا نمی کند. شما شخصی بسیار اجتماعی، شاد و سرزنده و اهل بگو و بخند هستید و از دور هم جمع کردن دیگران لذت می برید، اما این اواخر دلتان می خواسته است تا جای ممکن تنها باشید. اگر فکر می کنید واقعا به این تنهایی نیاز دارید چه اصراری دارید که این نیاز خود را نادیده بگیرید. حتی اگر این نیاز به نظر شما عجیب باشد باید به آن توجه داشته باشید. امروز در خانه بمانید و با خودتان خلوت کنید. کارهای مورد علاقه تان را انجام دهید و به این فکر کنید که چه چیزی باعث شده است که دلتان بخواهد از دیگران فاصله بگیرید. با تئاتر یا کنسرت یا سینما بروید تا روحتان آرام بگیرد. دور و برتان را کمی خلوت کنید تا بتوانید درست فکر کنید. انجام کاری مهم به شما سپرده شده، به موقع اگر نجنبید، فرصت را از دست خواهید داد. خودتان را شرمنده دیگران نکنید. هرچه زودتر باید به دیدن شخصی بروید. دوری راه را بهانه نکنید و به دیدنش بروید.

منبع: ساعد نیوز
این مطلب برایم مفید است
۱۷ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها