تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

انصراف نوید محمدزاده از «گیاه‌خوار» در حمایت از زنان معترض

نوید محمدزاده در حمایت از بیانیه زنان سینماگر و اهالی تئاتر در اعتراض به اعمال خشونت علیه‌شان، از حضور در نمایش «گیاه‌خوار» انصراف داد. این اقدام او با تحسین ترانه علیدوستی مواجه شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، ستاره ملکی، بازیگر تئاتر در استوری اینستاگرامش از انصراف نوید محمدزاده از حضور در نمایش «گیاه‌خوار» خبر داد.

او در این استوری چنین نوشت: «نوید محمدزاده اجرایی که با ابوالفضل کاهانی داشت را لغو کرد. شک کرد، پرس‌وجو کرد، دنبال حقیقت گشت و در نهایت هزینه داد و طرف حق ایستاد. هزینه کمی نبود لغو اجرایی که دو سال تمرین شد، بازیگرانی که دو سال تلاش کردند و منتظر به ثمر نشستن نتیجه زحماتشان بودند. برای بازیگران و عواملی که دو سال برای اجرای «گیاهخوار» زحمت کشیدند آرزوی موفقیت می‌کنم. می‌دانم که غمگین و ناامید شدید، بغلتان می‌کنم عزیزان شناس و ناشناسم، شما انسانیت را معنا کردید، مسیرتان پر از نور و برکت باشد که خودتان برکت این روزهایید.»

ترانه علیدوستی، بازیگر شناخته‌شده و یکی از اعضای هیات پنج نفره پیگیری مطالبات زنان معترض به اعمال خشونت در سینما که مطالبه‌شان و نارضایتی خود را از آن‌چه بر آن‌ها گذشته است در بیانیه‌ای با عنوان «بیانیه ۸۰۰ زن» مطرح کرده بودند نیز در استوری اینستاگرامش خطاب به نوید محمدزاده نوشت: «تو از دیشب بیش از ۸۰۰ خواهر تازه پیدا کردی، فراموشش نکن، مهربان.»

پست

ترانه علی دوستی

منبع: خبر آنلاین
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها