تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۷

شوهر جدید جنیفر لوپز رونمایی شد

جنیفر لوپز که پرونده شلوغی در بحث ازدواج و جدایی دارد، برای بار چندم صاحب حلقه ی نامزدی شد و به صورت رسمی خبر ازدواجش را منتشر کرد.

جنیفر لوپز و بن افلک رسما نامزد کردند

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از نمناک، خبر ازدواج جنیفر لوپز، بازیگر و خواننده معروف آمریکایی، تیتر اول برخی از وب سایت ها شد. خبری که قرار گرفتن خانم سلبریتی برای بار دهم در این موقعیت را گزارش میکرد، با انتشار تصویر حلقه ای با الماس سبز رنگ توسط جنیفر لوپز در فضای مجازی منتشر و دست بدست شد.

در مطلب "همه شوهران جنیفر لوپز و ماجرایشان" در بخش فرهنگ و هنر نمناک گفته بودیم که جی لو بعد از بهم زدن نامزدی اش با الکس رودریگز، به رابطه قبلی اش با "بن افلاک" بازگشته است اما آنجا انقدر مطمئن نبودیم که پایان ماجرای جنیفر با بن چه خواهد شد.

جنیفر لوپز

این خبر هیجان انگیز توسط خود این سلبریتی زن 52 ساله در ویدئوی کوتاهی در وب سایت On The JLo تایید شده است. در این کلیپ، جنیفر در حال تحسین یک حلقه الماس سبز رنگ است.

این دومین بار است که جی لو و افلک حلقه های خود را رد و بدل می کنند. لوپز 52 ساله و افلک 49 ساله در سال 2002 تا مرز ازدواج پیش رفتند اما همه چیز لغو شد و نامزدی شان بهم خورد.

در واکنش به هیجان زدگی جنیفر از این نامزدی، کامنت های مختلفی منتشر شد و بسیاری از کاربران فضای مجازی، طنز گونه به خوشحالی او واکنش نشان دادند. در میان کامنت ها مسئله جالبی که به چشم میخورد این بود که خیلی ها معتقد بودند ازدواج پس از 9 بار جدایی و این همه تجربه، اینقدرها هم ذوق زدگی و خوشحالی ندارد که جی لو از خودش به نمایش گذاشته :)

منبع: نمناک
این مطلب برایم مفید است
۴۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  طرف تازه نفس خیلی برای سلامتی خوبه

 • دزد
  ۰ ۰

  والا هر روز ازدواج میکنه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ملت ۱۰ بار ۱۰ ازدواج میکنن اونوقت ما تو ایران بالای ۱۲میلیون جوان مجرد داریم که خیلی ها شون بالای ۳۵ سالن اینجاست که باید گفت بر مسئولین......بشمار

 • بینام
  ۰ ۰

  همچین خبر جالبی نبود وااالاااا🤪🤪🤪

 • نهاال
  ۰ ۰

  جنیفر کم مونده بابام رو بگیره

 • ای اف 7
  ۰ ۰

  افلک جون زن میخوای چی کار؟

 • پریا
  ۰ ۰

  عشق

دیگر رسانه‌ها